Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként mindenféle...

Egyedülálló nőként mindenféle segítség nélkül a nulláról hogy kezdhetek életet?

Figyelt kérdés

A fizetésem nettó 140 ezer és sajnos nem igazán van időm mellette másodállásra. A bérelt szobám meg a rezsi is nagyon sokba kerül, de muszáj fizetnem, mert nincs máshol hely, ahova mehetnék.


25/N



#nő #egyedüláló
2020. jún. 5. 11:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Nem arra gondoltam hogy a jelenlegi albérletét ossza meg, de ha egy két szobás lakást bérelnének ketten, még úgyis jobban járna."


Három szobás lakásban bérelek egy szobát, a másik két szobában is élnek más bérlők.

2020. jún. 5. 12:47
 12/29 A kérdező kommentje:

A továbbtanulás sajnos nem működne, mert elfogytak az állami féléveim, 12 támogatott félév van, én pedig tanár vagyok, és ez 6 éves képzés volt.


Egy középiskolában tanítok földrajzot és magyart, általában reggel 7 és délután 3 közt benn vagyok (kivéve most a vírus miatt), majd hazaérek és estig készülök a másnapi óráimra. Az idősebb kollégák azt mondták, hogy csak az első 4 év lesz nagyon kemény a másnapra készülés szempontjából, utána már valamivel kevesebb is elég lesz, de abból a 4 évből nekem még 3 hátra van és már nem bírom.


Az iskola, ahol tanítok, finoman fogalmazva nem egy elitgimnázium, szóval muszáj percre pontosan megtervezni mindent, mert 30-35 kamaszfiú van az osztályokban és ha itt kicsúszna a kezemből az irányítás akár 20 másodpercre, akkor elszabadulna a pokol...


És ez mellé még ott van az, hogy az életem egy anyagi csőd, van, hogy napokig tésztát eszem, mert csak így tudok megélni. Már nem bírom.

2020. jún. 5. 12:54
 13/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Logikus...különóra hirdetése fb-n. :)
2020. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
61%
Vannak magániskolák, vagy oda lehetetlen bejutni tanárnak? Az állami fenntartású fosban szégyen hogy ennyi a fizetés.
2020. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%
Tanulj meg gepirni es menj el ügyvedekhez titkarnönek.
2020. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Költözz át egy olcsóbb szobàba, és keress valami jobb melót. Mi a szakmàd? Maszekolni nem tudsz benne?
2020. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy tanár vagy. Akkor adhatsz külön óràkat.
2020. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Tényleg minden nap ahogy hazaérek, nekiállok készülni másnapra és este 9-10 körül végzek csak.


Egyedül a hétvégim szabadok, arra próbáltam is magánórákat hirdetni, de magyar-földrajz szakpárral nem igazán van esélyem. Csak a nyelvek meg a matek keresettek mindehol.

2020. jún. 5. 14:08
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Tudjuk, a 140.000-et kereső tanárnéni... Sehogy, és nem azért, mert nem lehetne, hanem mert te inkább itt szenvedsz ezen hónapok óta
2020. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Nos, kollégám 2 órát utazik munkába. 9 óra munka után kapunk 8 óra bért. Ez után elmegy tanítani és este még neki áll megcsinálni a leckéket, amiket a hétvégi suliban kap.


Van, aki akar is tenni valamit és pénzt keres, meg fejlődési lehetőségeket keres. És van, aki kifogásokat keres.

2020. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!