Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként mindenféle...

Egyedülálló nőként mindenféle segítség nélkül a nulláról hogy kezdhetek életet?

Figyelt kérdés

A fizetésem nettó 140 ezer és sajnos nem igazán van időm mellette másodállásra. A bérelt szobám meg a rezsi is nagyon sokba kerül, de muszáj fizetnem, mert nincs máshol hely, ahova mehetnék.


25/N



#nő #egyedüláló
2020. jún. 5. 11:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19


Valamit benéztél, ez az első kérdésem. De egyébként minden fiatal tanár ennyit keres, mivel ugyanazon bértábla alapján kapjuk a fizetésünket, szóval nem csak én vagyok ebben a helyzetben, úgyhogy tényleg sokan írhattak már ki ilyen kérdést.

2020. jún. 5. 14:36
 22/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Másnak még nehezebb, mégsem itt rinyál, igen is vállal pluszt.

25 éves vagy, az a kérdésed hogy kezdhetnél új életet? Most kezdted el a szakmád, úgy isten igazán, mit akarnál nagyon újra kezdeni? 1 éve dolgozol. Ha még nem elég ez a bér, vállalj plusz melót egy kis ideig.

Mindig mondom, nincs lehetetlen, csak tehetetlen, de könnyebb csak fintorogni és durcizni...

2020. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Amikor váltasz, az elején biztos rosszabb, nehezebb, nagyobb a kihívás, bénább vagy. Aztán bele tanulsz, megkeményedsz, felküzdöd magad.

Végül egy magasabb szintre lépsz.

És ez ismétlődik. Kivéve, ha a magasabb szinten nem lustul el az egyén, hanem fokozatosan beletanul.

2020. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ha a megtartott óráim, az órákra való felkészülés, az ügyeletek, az otthoni munka, az értekezletek, adminisztráció, stb. idejét összeadjuk, a heti munkaidőm minden héten meghaladja az 50 órát - nem ritkán a 60-at is.


Nem rinyálás az, ha igazságtalannak érzem azt, hogy ezek után 140 ezer forinttal bökik ki a szemem, amiből ha kifizettem a rezsit meg az albérletet, megélni is alig marad. Ha egyszer teljes munkaidőben tisztességesen dolgozom, nehogy már én legyek a rossz, csak mert szeretnék nem éhenhalni a fizetésemből.

2020. jún. 5. 14:56
 25/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Senki nem tartott a fejedhez pisztolyt, hogy tanár legyél-és ennyiért. Lehet menni tüntetni :)

Az eü-ért se állt ki senki, elárulom, a tanárokért még ennyire nem fognak. Tanulj meg egy nyelvet anyanyelvi szinten, és menj külföldre.

2020. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hol élsz? Tudom, hogy ez rövid távon visszalépés, de lehet célszerű lenne egy ideig szülőkhöz visszaköltözni, hogy félre tudj tenni. Albérlet mellett nem fog menni. Iskola szinte minden nagyobb településen van.

Illetve iskola mellett kezdj el idegen nyelveket tanulni ingyenesen online, hogy aztán pár év múlva tudj magánórákat tartani.

Vagy szakmaváltás, egy olyan hobbi találása, amiből bevételt lehet kovácsolni.

2020. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Szegeden élek albérletben.

A szüleimnek egy kétszobás lakása van, ahol régen a húgommal laktunk az egyik szobában, a szüleink meg a másikban.


De most már ott lakik a húgom barátja is, így nagyon nehéz lenne már visszamennem.

2020. jún. 5. 19:15
 28/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy mindenki téged bánt, pedig biztosan nem lehet könnyű. Mondani sok mindent lehet. Különóra meg nyelv tanulás meg ilyesmik, csakhát sajnos az életben ez nem olyam egyszerű. Ha fiatalabb lennék, simán megismerkednék veled, mert most én éppen társat ketesek de én sajnos 2x annyi vagyok mint te. Nem is értem, hogy a sok fiatal kritizáló levélírónak ez hogy nem jut eszébe.
2020. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Elmennek egy gyarba, ahol 8 órába 250 ez megkapom.

Mellette lehet tanulni, képezni magad.

Leginkább nyelvre.

Nyelvet tanitanek

2020. jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!