Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Változott az álláspontod a...

Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?

Figyelt kérdés

Mit gondoltál róla akkor, amikor ránk zúdult mindannyiunkra ez a világjárvány? Hogyan érezted magad akkor?


Ma mit gondolsz róla? Hogyan érzed a jelenlegi világban magad?



Milyen ma az életed?


Fő kérdés: Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?



2020. szept. 17. 02:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
54%
Változott. Márciusban még bevettem, hogy jön majd a mutálódás, és onnantól mindenki pusztul. Mostanra viszont fölös hisztinek és logikátlan válságkreálásnak tartom.
2020. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
45%

Tavasz elején még veszélyesnek tartottam, mostmár nem. 3% alatti halálozású vírus nem veszélyes.


Krónikus betegségeim: reflux, krónikus orrmelléküreg-gyulladás, asztma-gyanú.

Ezen felül zihálok már a második emeletnél, gyenge minden izmom stb



27N

2020. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
31%
11: Miért lett lepontozva a 11-esem? A kérdésre válaszolok. Ez nem "tetszik-nem tetszik"-játék.
2020. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2020. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
83%

Tavasszal mindenki bespájzolt, azóta is van a konzervekből otthon meg azokból a "készletekből" amiket bebásároltunk, ezt azóta már feleslegesnek érzem. Tavasszal márciustól júniusig nem szálltam buszra, mert mondták, hogy kerülni kell a tömegközlekedést, csak bringával és autóval jártam, akkor volt napi max 30-40-es esetszám. Bringával járok többnyire mostanában is, de ma pl busszal jöttem, már nem félnek annyira az emberek, tömeg van a járatokon.

Éves bérletem van de többet nem fogok éveset venni max havit, nagyon nem használtam ki az éveset idén.

2020. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
88%
Akkor pánikoltam, most meg már nem (de betartom az előírásokat természetesen)
2020. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim válasza:
98%
Az elején se pánikoltam és most sem teszem,pláne amióta eléggé átlátszó módon "megjósolták" hogy "jön a második hullám.Röviden tömören ennyi a véleményem.A másik meg látom azok lettek lepontozva akiknek nem tudta a média az agyát átmosni a sok hazugsággal,és nem pánikolnak.Igen elhiszem hogy van,létezik,de ez a cirkusz amit rendeznek körülötte,és a gazdaságot ahogy bedöntötték,felháborító.
2020. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kormánnyal kapcsolatban változott hatalmasat az álláspontom. A járvány létezését nem tagadom. Veszélyeztetett is vagyok így nekem nagyon nem mindegy elkapom e. Ezzel együtt nekem az első hullám az életemet mentette meg. A végkimerülés szélén álltam. Nagyon jól jött a 2 hónap home office. Plusz a diplomámat is megkaptam és a szörnyű főnökömet is kirúgták. Nem vettem félválról a védelmi intézkedéseket de nem rettegtem. A nyár is nyugalomban telt el bár a nagyob tömeget kerültem de nyugodt voltam. Viszont szeptember óta ami megy az teljesen kiborít. Ne nézzetek hülyének de rémálmaim vannak. Minden este azt álmodom, hogy elkaptam a vírust és visznek vissza a kórházba. (Ptsdm van egy korábbi betegség okozta trauma miatt és ezt most kihozta a helyzet) szóval teljesen kész vagyok attól hogy olyan mintha valami pszichotrillerben lennék amiben nem tudni mi a valóság és összefüggestelen képek cikáznak. 30 betegnél lezárták az országot. Napi 900nál meg vegyél maszkot visz lát. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy zárjanak be mindent. Csak értitek? Ekkora hülyét hogy csinálhatnak magukból? Rosszabbul hazudnak mint egy 5 éves gyerek. Persze 6 beteg egész augusztusban per nap. Aztán szept1. Előtt hírtelen több száz. Félelmetes ami megy a médiába és bennem ez félelmet kelt. Gyűlölöm ezt a nyilvánvaló hazudozást. Miért nem lehet elmondani az igazat? Kire? Mennyire veszélyes? Vagy ha nem tudják akkor azt. A megfélemlítésből meg rohadtul elegem van. Influenza szezonban is mindig vigyázok mert nekem az sem mindegy csak közben nem vagyok idegbeteg. Igen tudom naív vagyok de a tavaszi intezkédesek után én biztam, hogy meg tudják állítani itthon ezt a jarványt ésvtslán tudja a kormány mit miért csinál de amit most művelnek attól behányok és végeláthatatlannak érzem ezt a helyzetet az is rettenetes ahogy bizonyos réteg áll a dologhoz. Az emberi sötétség és embertelenség legmélyebb bugyrait nyitotta meg ez a járvány. Bárcsak sosem láttam volna meg az emberek ezen arcát. :(
2020. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
46%
Aki a #10-es kommentet lepontozta, az ennyire szeret vadidegenektől 10 centire állni a boltban? :)))
2020. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
55%
19: Nekem speciel teli van a tököm az idegbetegekkel, akikhez ha véletlen egy centivel közelebb kerülök, már hőzöngenek. Arról nem is beszélve, hogy ha meghagynák a távolságtartást, akkor a nagy koncertek és fesztiválok egy része továbbra is lehetetlen lenne, vagy csak anyagilag veszteséges módon lehetne megtartani.
2020. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!