Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Változott az álláspontod a...

Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?

Figyelt kérdés

Mit gondoltál róla akkor, amikor ránk zúdult mindannyiunkra ez a világjárvány? Hogyan érezted magad akkor?


Ma mit gondolsz róla? Hogyan érzed a jelenlegi világban magad?



Milyen ma az életed?


Fő kérdés: Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?



2020. szept. 17. 02:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
46%
38: Igen, akkora dolog! Én senki kedvéért nem fogok több óra hosszát fulladozni. Se pedig magamat veszélyeztetni a betegségekkel, amiket a rendszeres maszkviselés okozhat. (Nem a 37-es vagyok, de hasonló az álláspontom.)
2020. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
15%

Meséld már el milyen betegségeket okoz a maszkviselés? Nagyon kíváncsi vagyok rá. :D Mondjuk ha soha nem mosod vagy nem cseréled akkor nagyon ne csodálkozz. Fürödni azért szoktál? Alsógatyától nem lesz bajod? Az is nagyon káros. Szabadon jobban szellőzne a bögyörőd.

Fuldokolsz? Mitől fuldokolsz fejtsd már ki? Mert a maszktól nem! Nekem volt ekgm. Maszkban! Semmi eltérés nem volt rajta oxigenszíntem 99% volt. Többször is mérték. MASZKBAN! Anyukámnak szívműtéte volt, 1 hét kórháh maszkban. Képzeld túlélte. Úgyhogy egy béna cirkusz amit csinálsz semmi más. Orvosok 4-5 órákat műtenek MASZKBAN ha fuldokolnának hogy tudnának koncentrálni? Nem kell hisztizni csak nevetségessé teszed magad. Szánalmas a vislekedésed. Mindenki fel tudja venni. Csak te nem ugye? Meglepő hogy a 85 éves tüdőbeteg néni szó nélkül hordja a maszkot. De te egeszséges fiatalként olyan szerencsetlen vagy hogy még ez sem megy. Taps!

2020. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
70%
42: Gratulálok! Csicskulásból és agymosottságból beírhatsz magadnak egy-egy csillagos ötöst. Biológiából viszont egy nagy egyest, mert láthatólag nem tudod, mi a különbség az orvosi maszk és a síma maszk között.
2020. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg az, hogy a kötelező helyeken vegyük fel, egy dolog. Na de hogy ott is vegyük fel, ahol nem muszáj, csak mert a majrésok egy részének az tetszene, az mindennek a teteje. Jóhogynem már majd szkafanderben megyek ki az utcára, mert hátha szembe jön egy beteges hippochonder.
2020. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
57%
Semmit se változott.
2020. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
0%
42ke biológus vagyok és évfolyamelsőként végeztem azóta is a szakmában dolgozom. De majd beírok magamnak egy egyest mert pistike a fotelból azt mondja. ;) Az orvosok ugyan azt a maszkot hordják mint amit a patikában megvehetsz. Akik covidos betegekkel dolgoznak pedig ffp3at. Okoskodj nyugodtan laikusként hozzáértőkkel. Itt nem a járvány a probléma hanem az emberi sötétség. Az ilyen emberek miatt betegednek meg mások és mennek tönkre emberek a korlátozások miatt. Alig lenne megbetegedés ha az emberek figyelnének egymásra.
2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
34%
46: Ja, mert ha mindenki maszkot viselne, még ott is, ahol nem muszáj, akkor pikkpakk 1-2 héten belül eltűnne a vírus, és visszaállna minden a régibe. Ébredéskor vigyázz, mert bilibe fog lógni a kezed!
2020. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
65%

Igen de az odafigyelés nem azt jelenti hogy mindenki olyan öltözetben mászkál mintha Csernobilban laknánk.

#37 vagyok.

Pont nem izgat mit gondoltok rólam NEM FOGOK MASZKOT VISELNI.

2020. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
84%
Engem a járvány különösebben nem viselt meg, sőt a 2 hónapos home officét meg csendet és nyugalmat még kifejezetten élveztem is. A magas betegszámok ledöbbentettek szeptemberben de a laza nyár után sikerült alkalmazkodnom az új helyzethez. Ami viszont ah a hangulatomra napi szinten rányomja a belyegét az az, hogy a jarvanyhelyzet az emberi sötétség és ostobaság legmélyebb bugyrait nyitotta meg és felszínre hozta az önzést. Azt hittem az emberiség már tanult a történelemből de sajnos nem változott semmi. Ha ez a járvány nincs talán fel sem tűnik mennyire sokakat csak saját maguk érdekel. Mindenki megdögölhet csak neki egy pillanatig ne legyen semmi kényelmetlensége. Félelmetes és elkeserítő. Én nem ilyen mentalitásban nőttem fel és nem tudok ezzel azonosulni. Sajnos azt gondolom megérett az emberiség a pusztulásra mert semmiből nem tanul. Most is a kölcsönös tamogatás és segítsegnyújtás helyett a másik eltiprása megy és csak az egyén számít. Pedig minden helyzet megoldható. De egyetlen csónak sem fog elmozdulni a helyéről ha mindenki a másik irányba evez. :(
2020. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
45%
48 csernobilban nem kórhazi maszkban maszkáltak. Olvass utána. Neked nem fáj a hülyeség? Komolyan kérdezem.
2020. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!