Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Változott az álláspontod a...

Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?

Figyelt kérdés

Mit gondoltál róla akkor, amikor ránk zúdult mindannyiunkra ez a világjárvány? Hogyan érezted magad akkor?


Ma mit gondolsz róla? Hogyan érzed a jelenlegi világban magad?



Milyen ma az életed?


Fő kérdés: Változott az álláspontod a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban év eleje óta?



2020. szept. 17. 02:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
78%

#20

De MIÉRT kell közel állni vadidegenekhez pl egy pénztárnál? Miért? Mi lesz jobb? :D Őszintén, sokszor egy taslival jelezném legszívesebben az ilyennek, hogy nem kéne... :D Főleg mikor fizetek és akkor áll bele a számba és bámul bele a tárcámba vagy a kártyaterminálra.....

2020. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
13%
21: Amit írsz az egy szélsőséges eset, nem általános jellemző.
2020. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%

#22

Uhh, írd meg hogy hol élsz mert odaköltözök, mifelénk 10-ből 7 vásárlásnál valaki beleáll a számba fizetéskor, szívesebben vásárolnék normálisabb helyen... :D

2020. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
23: Speciel külföldön, de odahaza Szegedre valósi vagyok, ott sem tapasztaltam soha, se a Lidlben, se a Tescóban.
2020. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:

#24

Én Észak-Dunántúlon élek, itt elég gyakori sajnos. :(

2020. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Budapesten élek. Akkora a sor a boltban hogy az üzlet végéig áll. Mindenki a másik tarkójába liheg. Utálom.
2020. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:

A boltban most már kifejezetten maszkot kértek. Nem jó a kényelmes kendő, csak a fülfájást okozó maszk.

Legközelebb veszek magamnak valamit vigaszdíjnak.

2020. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:

1. Mint valami katasztrófa filmben, annyi különbséggel én vagyok az egyik szereplő. Ez nem film, ez a valóság.


2. Ilyen könnyen és gyorsan fertőző vírus ellen felesleges (részemről) elfutni, ha megtalál, akkor elkap. Merre? Hova fussak? Lehet akár holnap, 1 hónap múlva, 1-2 év elteltével megfertőződök. Ettől függetlenül maximálisan betartom a szabályokat, maszk, távolságtartás, kézfertőtlenítés, nem tapogatok össze sehol semmit stb.


3. Nagyon rossz.


4. Nem változott.

2020. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
78%

Az elejetol kezdve ugy erzem magam, hogy lám eljott, amire mar egy ideje szamitani lehetett. Egy korokozo, ami szuperul terjed es egesz komoly betegseget okoz. Kicsit ugy indult mint egy katasztrofafilm. Utana orultem, es kicsit remenykedtem is ki loehet ezt fullasztani a korai lezarasokkal. Egyedul a maszk miatt voltam frusztralt, hogy mi a f...ert mondjak nem er semmit es ne hordjuk, amikor hosszu tavon, ha nem akarunk a vedooltasig otthon gubbasztani ugyis viselni kell, mert egy barmiylen cseppfertozeses sz.r ellen igenis hatasos es inkabb maszk, mint lof..z.

A nyrban remenykedtem hatha megis huss eltunik es kihal. De latva a vilagon a szamokat, es a tobb ismeretet, most inkabb abban remwnykedem, hogy szepen megtanul velunk vagyis bennunk elni a virus es megszelidul. Ertem ezalatt, hogy nem okoz majd sulyos megbetegedest es valamivel lehet gyorsan gyogitani, a szovodmenyeket minimalizalni es akár egy hatekony vakcina is lesz majd ellene.

Egyetlen dolog nem valtozott a koronavirus kapcsan a velemenyemben hogy nagyon sok nagyon buta ember van es a biologiai tudasa a magyaroknak a beka segge alatt van.

2020. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
Egy fesztiválon természetes a tömeg aki nem szereti nem megy oda. A boltban viszont nem kívanok senkit a számba meg a tarkómba lihegve.
2020. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!