Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelentés, karantén stb.nélkü...

Bejelentés, karantén stb.nélkül estünk át a COVID-on. Szégyelljük magunkat?

Figyelt kérdés

A férjemmel minimális tünetekkel, orrfolyással, és enyhe szagvesztéssel vészeltük át a koronavírust.

Egyik héten én, másik héten ő.Addig nem is igazán hittük, hogy koronások vagyunk, míg a 7 éves kislányunknál rá nem jöttünk, hogy semmilyen szagot nem érez.Neki ezen kívül semmilyen tünete sincs.

Nem kértünk tesztet, nem jelentettük a házi orvosnak. Pár nap szagtalanság után mindenki jól van.

Ez nagyon elítélendő? Más járt hasonlóan?



2020. dec. 12. 20:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
#27 kedves Lidlipú, vagy hogyan nevezzelek, én biztos nem bújok a csatornába, mert nekem betegeket kell ellátnom 😀 képzeld, egy csepp félelem nincs bennem. Elkeseredettség annál inkább, amikor az éppen megüresedett ágyra már hozzák is a következő beteget. Undorító a viselkedésetek, felnőtt ember létetekre hisztériáztok, mint az óvodások és még van képetek azt mondani, hogy ti bizony okos emberek vagytok, titeket nem ver át senki a kamu járvánnyal
2020. dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
55%

Én mondjuk nem állok egyik tábor mellett sem de abban egyetértek, hogy rohadtul unalmas már az egész, hogy még mindig minden nap mindenhonnan a koronavírus özönlik.


Hiányoznak a migráncsok és Soros Gyuri bá🥺🥺🥺

2020. dec. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32%
"#27 kedves Lidlipú, vagy hogyan nevezzelek, én biztos nem bújok a csatornába, mert nekem betegeket kell ellátnom" És?A kutyát sem érdekli mindenki végezze a munkáját,most álljak ki az udvarra és tapsikoljak neked?
2020. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
14%
Lidlipú egy troll, tök felesleges vele vitatkozni, de én sem mártírkodnék...annyira furcsa, hogy az összes eü dolgozó 150%-on dolgozik, a végkimerülés határán, de azért mégiscsak sikerül idetévedni még veszekedniük :D nem vagytok ti sem frontvonalbeli eü dolgozók, ti is csak hangulatkeltésnek vagytok itt, csak a másik oldal álláspontján. 33. válaszban jól mondja, mindenki dolgozzon, tegye a dolgát.
2020. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
64%
Hát hajnal 2-kor ügyeletben éppen nem volt semmi dolgom fél óráig, na bumm 😀 hagy döntsem már el, hogy mit csinálok a szabadidőmmel. Pontosan a frontvonalban vagyok egyébként, de hát ezt nyilván te tudod jobban. Ez a "mindenki tegye a dolgát" duma meg azért visszás, mert akkor ennyi erővel senki ne hisztériázzon a koronavírusos posztok alatt, meg boncolgassa, hogy akkor jó-e a vakcina vagy nem. A bolti eladó adja el az árut, az ügyvéd foglalkozzon a perekkel, a fodrász meg a hajvágással. Örülök, hogy az egész mondanivalóból annyi jött le, hogy minden eü dolgozó egy mártír, amikor az én munkámat bírálják és alacsonyítják le egyesek azzal, hogy nincs vírus meg nincs járvány, meg el van túlozva ez az egész, nekem meg van képem esetleg megvédeni magam. Részemről lezárva 😀
2020. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom a gyakoris népeket! Végre itt van egy eü-s, akinek lehet fogalma a koronáról. Erre lepontozzák, és mondandójának indokolatlan részeibe kötnek bele.😂
2020. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!