Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan felszínesek az...

Miért olyan felszínesek az emberek, hogy 16-17 évesen már szexelnek?

Figyelt kérdés

Számomra mindez valahogy nagyon alantas hatást kelt a mai fiatalsággal szemben.

28 éves leszek, de még párkapcsolatom sem volt, és szűz vagyok, viszont nem bánom. (Na jó, néha egy kissé, de csak mostanában.)



#Testiség háttérbe szorítása #Lélek fontossága
2021. márc. 4. 00:05
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

00:15

Igaz, viszont megítélésem szerint beszennyezi/megrontja a lelket a "hús istenének" imádata.

2021. márc. 4. 00:17
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mégis miért bánakozol?
2021. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
95%
Tipikusan az a fajta aki meglátt egy szép csajszit és átmegy a másik oldalra mert már attól bef*sik.
2021. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
95%
Huh, valami vallásos bigott vagy? Vagy mi áll a háttérben?
2021. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
98%
Tudod, hogy a szex nem zárja ki a lelki életet ugye? Vagy reméljük nem emiatt vártàl idáig. És mondd csak a lelki életed hogy àll? Már megvan az igazi , ugye, és csak azért nem feküdtetek még le mert még a lelki értékekből élvezkedtek?!
2021. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
95%

Majd ha öreg leszel bánni fogod!!

De akkor már késő..

2021. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
33%
Pedig nincs jobb egy szép 16évesnél.
2021. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e, de autista/Asperger-szindrómás vagyok. (Orvosilag igazoltan.) Illetve paranoid skizofrénia miatt is kezelnek.
2021. márc. 4. 00:22
 19/43 anonim ***** válasza:
78%

Te nem azért vagy szűz mert annyira alantas dolognak tartod a szexet, hanem egyszerűen azért, mert a kutyának sem kellesz 🤷‍♀️

Ha lenne rá lehetőséged, te is csinálnád.

(Mellesleg a legemelkedettebb lelki, spirituális élményt épp akkor éli meg az ember, mikor testileg összeolvad a párjával, akit szeret.)

2021. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
98%
11.. ne tegyünk màr úgy mintha lenne belelátàsod a dolgokba. A szexualitás egészséges , akár ha “lelki élettel” együtt valósul meg akár nélküle . Nagyon bigot a felfogásod. Nem tudom ki nevelte beléd, hogy a szex ördögtől való, de megpróbàlhatnàl már túllèpni rajta, főleg ha akarsz szexuális kapcsolat a későbbiekben . Ès amúgy hogy érzed, csak a fiatalokat rontja meg, vagy mi? Vagy mi az elméleted?
2021. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!