Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan felszínesek az...

Miért olyan felszínesek az emberek, hogy 16-17 évesen már szexelnek?

Figyelt kérdés

Számomra mindez valahogy nagyon alantas hatást kelt a mai fiatalsággal szemben.

28 éves leszek, de még párkapcsolatom sem volt, és szűz vagyok, viszont nem bánom. (Na jó, néha egy kissé, de csak mostanában.)



#Testiség háttérbe szorítása #Lélek fontossága
2021. márc. 4. 00:05
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

01:03

Igazad van...

2021. márc. 4. 01:06
 32/43 anonim ***** válasza:
93%
Kerek perec azt irtad az első oldalon hogy a lelki része fontosabb.És most meg azért nem vagy oda és még tagadod is hogy ilyet irtál.🤣
2021. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha elfelejtetted volna 00:13-nál van.
2021. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
99%
Én aszexuális vagyok, de nem akaszt ki semennyire, hogy mások szexelnek, ameddig nekem nem kell részt vennem benne. Sőt, előbb idegesítenek fel az ide vágó álszent korlátozások, nincs abban semmi rossz vagy felszínes, ha kettő vagy több ember kölcsönös beleegyezéssel jól akarja magát érezni. Nem ott van a hiba, hogy vannak, akik 16-17, vagy akár már 13 évesen is túl vannak néhány körön, hanem, hogy ezeknek a hiányából valamiféle erkölcsi fölényt akarsz magadnak fabrikálni.
2021. márc. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
89%

Biztos van aki ilyen fiatalon szexel, de azért bőven nem ez a jellemző.

Ne keverjük össze akinek a szája jár, vagy úgy viselkedik az már szexelt? Ugyan már.

Meglepő, de nem, nem kezdik ilyen korán a többség.

De aki igen, az mióta felszín? Szerintem egyáltalán nem felszínesség, vannak korábban, és későbben érő típusok.

Nyilván te erősen az utóbbi csoportba tartozol.

2021. márc. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
70%
Nem felszínesség ha olyannal van az ember akit szeret és akivel régóta kapcsolatban van. Ez a legkevésbé sem a felszínesség kifejeződése. Ismerek ilyet is. Meg olyat is aki első alkalommal összefeküdt a szigetfesztiválon azzal aki szembe jött. Persze előzetesen jól bevásárolt óvszerből. Na az ilyen eset már probléma.
2021. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
98%
Számomra meg a kérdés felszínes. Álszentnek gondolom, hogy csak azért, mert te még nem szexeltél (az mindegy, hogy saját vagy önhibán kívül) ítélkezel mások felett, úgy hogyha neked is lenne rá/lett volna rá lehetőséged éltél volna vele.
2021. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes emberrel szívesen beszélgetek akár erről is, miért tolódik egyre korábbra, de te nem vagy az értelmes ember kategória.
2021. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%

Huh, valami vallásos bigott vagy? Vagy mi áll a háttérben?


Éjfélkor, a gyk-n? Ne láss bele többet az unalomnál :D

2021. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező troll, a kérdés kamu.
2021. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!