Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan felszínesek az...

Miért olyan felszínesek az emberek, hogy 16-17 évesen már szexelnek?

Figyelt kérdés

Számomra mindez valahogy nagyon alantas hatást kelt a mai fiatalsággal szemben.

28 éves leszek, de még párkapcsolatom sem volt, és szűz vagyok, viszont nem bánom. (Na jó, néha egy kissé, de csak mostanában.)



#Testiség háttérbe szorítása #Lélek fontossága
2021. márc. 4. 00:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
94%

Mindig ez a "mai fiatalság"...

Lövöldöznek egymásra az erőszakos videójátékokban, 16 évesen szexelnek, stb.

A régi osztályfőnökömék gyerekkorukban 2. világháborús töltényekek kerestek az erdőben, szedték ki belőlük a puskaport, a tömbház előtt meg meggyújtották. (Pár csővel meg komplett vállról indítható "rekétavetőköt" csináltak.) Pár generációval korábban meg 16 évesen már szültek, 20 évesen meg valaki már vénleány volt.

2021. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
16%

Én nem vagyok felszínes és sokkal korábban kezdtem, szerelemből.


Válaszolva, nincsenek nevelve. Nem ismerik magukat, sem az életet, sem jóságot, sem mélységet

kevés ember csak aki jó szülővé válik. Sokuk hiába akar jó lenne, egy halom fontos dolgot elront.

2021. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi köze a felszínességhez?

Ebben a korban, tizenévesen még sokkal könnyebb találni valakit akár hosszabb, akár rövidebb kapcsolatra. A szex, szerelem pedig nagyon is jó dolog, addig a legjobb élvezni az életet, amíg az ember fiatal (nem felszínes értelemben gondoltam).

De ha már nem leszel szűz, lehet hogy megváltozik a véleményed, bár egészséges embernek 28 éves kor alatt is vannak már ilyen vágyai akkor is, ha szűz, lehet hogy aszexuális vagy.

2021. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!