Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan felszínesek az...

Miért olyan felszínesek az emberek, hogy 16-17 évesen már szexelnek?

Figyelt kérdés

Számomra mindez valahogy nagyon alantas hatást kelt a mai fiatalsággal szemben.

28 éves leszek, de még párkapcsolatom sem volt, és szűz vagyok, viszont nem bánom. (Na jó, néha egy kissé, de csak mostanában.)



#Testiség háttérbe szorítása #Lélek fontossága
2021. márc. 4. 00:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
99%
Huh :/ Nekem is van a családba Aspergeres és nem könnyű vele így sem, nőként pedig el sem tudom képzelni.. Ez eléggé nehezen kezelhető személyiséget eredményez, de ez egy nagyon jó alkalom, arra, hogy nyiss. Nem szabad elítélni, jelzőkkel illetni olyan embereket, akik természetes vágyaikat önszántukból élik ki úgy, hogy ezzel senkinek nem okoznak kárt. Valamint légy őszinte önmagaddal, szeretnél te valakit, aki ott van veled, és még szexelni is tudtok néha. Tényleg nem könnyű ilyen betegséggel, de a nyitás a kulcs, a berögzősések megszüntetése. Ennyi idősen még nem késő mentálisan kicsit felfrissülni, és a párkeresés is könnyebb lesz!
2021. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
98%
18. Persze ezek szolgálhatnak magyarázatul arra, hogy a te szexuális életed miert tart ott ahol , viszont ez sem jogosít fel arra, h mások felett ítèlkezz
2021. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem ők nyomják korán, te vagy lemaradva.
2021. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Tudom, lehet, hogy ezzel a kérdésemmel kissé túllőttem a célon. Sajnálom.

(Egyébként fiú vagyok.)

2021. márc. 4. 00:32
 25/43 anonim ***** válasza:
85%

Te ugyanúgy szexelni akarsz mint mindenki más, ez piszkálja a csőröd, különben nem írtad volna ki a kérdést, nem is érdekelne hogy mások szexelnek.

Ez színtiszta irigység amit utálattal vezetsz le.

2021. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
98%

18-as vagyok. Semmi gond, még a jobb véglet is lehetsz, hogy tanulsz, okosabban jössz ki a dolgoból, mint voltál :)

Én azt is tudom, hogy neked is nagyon nehéz, de ne add fel, ha a bánás legkisebb szikráját is érzed, akkor tegyél ellene ;)

Tényleg jellemző, hogy az emberek a saját kompexusaikat próbálják ítélkezés formájában kiűzni magukból, de nem működik. Fontos, hogy a saját helyzeted miatt nagy százalékban nem a társadalom, nem más emberek a felelősek, remélem ezt sikerült felismerned.

Én igazából szurkolok neked, hogy sikerüljön nyitottabbá válnod, és az a szüzesség is minél hamarabb elvesztésre kerüljön (huh, hülyén hangzik :D)

2021. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 00:41-es válaszoló. :-)

Igazad van, még változhatnak is az események, de ugyebár nem vagyok oda a szexualitásért, legalábbis lelki szinten nem. Testileg más a helyzet, mert mégiscsak férfiból/fiúból vagyok.

2021. márc. 4. 00:47
 28/43 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes ahogy ellentmondasz önmagadnak. Nyomod itt a lelki dumát, hogy csak az a fontos és a testiség undorító meg alantas, a következő hozzászólásodban meg azt mondod hogy a szexualitás legfontosabb, legértékesebb része (a lelki) nem érdekel, csak az üres testi örömök.
2021. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

00:53

Nem állítottam ilyet. Azt írtam, hogy "ugyebár nem vagyok oda a szexualitásért, legalábbis lelki szinten nem. Testileg más a helyzet, mert mégiscsak férfiból/fiúból vagyok.".

Nem tudod talán értelmezni?

2021. márc. 4. 00:56
 30/43 anonim ***** válasza:
98%
Emiatt pedig ne aggódj, szerintem, ha jön majd az a bizonyos valaki, akkor nem fogod szétválasztani ezeket a dolgokat, hisz ezek a szerelem érzésével együtt járnak, akkor majd látni fogod, hogy mi fér bele, mi nem, majd együtt megtapasztaljátok ezeket. Csak ne idegenedj el ezektől a gondoktól, próbálj meg kíváncsian hozzáállni, mert a tapasztalat nélküli vélemény eléggé be tudja skatulyázni előre az élményeket
2021. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!