Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatod a védettségi igazolv...

Támogatod a védettségi igazolvánnyal való kirekesztést?

Figyelt kérdés
Miért, miért nem?

2021. máj. 3. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút nem támogatom és hihetetlennek tartom az egészet.Hihetetlen az,hogy ma ilyesmi megtörténhet egy demokratikusnak mondott országban.Akik ezt támogatják azok szerintem fel sem fogják,hogy ez milyen aljas dolog. Ugyanis aki ilyet megcsinál az képes durvább dolgokra is.
2021. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
60%

11-es


Nem fogják megérteni, csak örülnek, hogy mehetnek moziba és stb a többi "védettel". Nevetséges..

2021. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
31%

#9:

Nekem is van egy pont ennyire hülye kollégám, ő meg mindenáron Szputnyikot akar, mintha ez kívánságműsor lenne.

2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim válasza:
64%
NEM tamogatom! Ez az intezkedes most csak arra van, hogy a maradek ember, aki nem fel a virustol ezert apapbol nem oltatna be magat, de ezzel, hogy az igazolvány nelkul nem mehet sehova, beoltatja a sok hulye, arra hivatkozva, hogy ,,csal igy kaphatjuk vissza a normalis eletunket". Ezt nevezitek ti szabadsagnak?? Az meg oke ha valaki beoltatja magat, nekem mind1 ki hogy teszi tonkre az egeszseget, de azoknak nem kene egy ideig hasznalni az igazolvanyt, csak egy kis ideig meg ne mennenek mozibe, allatkertbe stb. es ezeknek nem lenne beveteluk... Csak egy kis osszefogas kene es eltorolnek ezeket a marhasagokat!
2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem is van egy pont ennyire hülye kollégám, ő meg mindenáron Szputnyikot akar, mintha ez kívánságműsor lenne."


Ha nekem kell vállalnom a felelősséget az oltásomért, akkor hadd választhassam ki, miért vállalom a felelősséget.

2021. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 Tepfal ***** válasza:
45%

A jelenlegi körülmények között nem támogatom. Ideális helyzetben támogatom, aminek része, hogy:

- Mindenki kap oltást, aki szeretne, és azt a típust, amelyik neki megfelelő. Ez azt jelenti, hogy akiknél orvosi javallat alapján bizonyos oltás nem adható, annak megfelelőt kell felajánlani (és olyat, amit az EU jóváhagy).

- Aki orvosi javallat alapján nem kaphat oltást, az szintén kap védettségi igazolványt. Védettségi igazolvány csak annak nem jár, aki saját döntése alapján - orvosi ellenjavallat nélkül - tagadja meg az oltást.

2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
24%

Imádom, hogy ilyenkor diplomatikusan fogalmazott válaszokat írnak az oltásellenesek/járványtagadók, meg játszák az ártatlan mártírt. Amikor meg le mertem írni, hogy a családom is érintett a vírusos témában, akkor meg kaptam a mocskolódó, kegyeletsértő, gúnyolodó priviket meg válaszokat.

Alapesetben nem támogatnék ilyen dolgot, de amilyen megnyilvánulásokat látok ezektől az emberektől, az valami elképesztő. Megérdemlik, dühöngjenek csak egy kicsit.

2021. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
25%

#10

Miért ne védene?

Egyébként akkor hogy kellene hívni? Oltási igazolás? De hát nem az, hiszen az is megkapja aki oltatlan de átesett a fertőzésen...

Oké, lehetne úgy hívni hogy "Súlyos/halálos lefolyású Covid-19 betegség esélyének 70-99%-kal csökkentett voltát igazoló dokumentum", csak ez életszerűtlen, hogy így nevezzük.

Szóval mi lenne a javaslat?

2021. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
44%

Oltásbvzik, nem zavar titeket, hogy már kiadták az új ukázt? Vagy tetszés szerint válogattok köztük?

[link]

2021. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
65%

Nem támogatom.

Az oltást felvettem. Mindenkinek saját döntése kell legyen, hogy felveszi-e, ha nem akkor a felelősséget is vállalja a következményekért. A járványügyi intézkedések védelmi intézkedések, hogy a fertőzések számát korlátozzuk és ezt is főleg a lefolyás és a következmények miatt kell. Aki felvette az oltást az "védett", aki nem az meg tudja a következményeket, hogy mikkel járhat a betegség. Ha ezt a kockázatot vállalják, akkor miért kell őket szankcionálni??

Aki saját magát veszélyezteti, azokat miért kell korlátozni??

Ilyen alapon a biciklisek, motorosok, egyéb elektromos 1-2 kerekű járművel közlekedőket is lehetne szankcionálni, mert veszélyeztetik magukat és másokat. Azt mégsem teszik, de nem is háborodnak fel rajta az emberek, hogy hogy engedhetnek közútra motorost. Teljesen természetes, hogy minden védekezés nélkül száguldoznak a kocsik között. Tényleg az életükkel játszanak, főleg akik még vagánykodnak is közben, mégsincs belőle semmi. Az ő életük, az ő döntésük.

Az oltás miért nem?? Ezeket a vakcinákat mai napig vizsgálgatják, a rövidtávú mellékhatás (vagy egyáltalán a hatás) sem ismert, nem hogy a hosszútávú. Aki nem akarja ennek kitenni magát az legyen az ő döntése. De nem élhetünk életünk végéig maszkkal az arcunkon úgy hogy nem mehetünk sehova.



Mellesleg, ha van védettségi igazolványom, miért kell még mindíg a maszk?? Mehetek már mindenhova, de a maszk az kell.

Nyílván sokan tudják a megfejtést, azért mert nem véd, hanem csak enyhébb lesz a vírus hatása rám. Attól elkaphatom, tovább adhatom. Miért jobb az, ha csak a védettek adhatják tovább aki esetleg azt se tudja, hogy fertőzött, mint hogy bárki elkaphatja, összeszedheti magának a vírust??

Én is fertőzhetek akárkit, aki amúgy nem mehet sehova. Elég hozzá munkahelyen találkozni, vagy ha átmegyünk a másik személyhez. Miért jobb ez a rendszer??



Nyílván semmi logika nincs benne, csak Lölő nyitná a szállodákat, a felcsuti törpe meg nézné a focit. Nyílván könnyebb lesz majd menni ha meglesz a közpénzből a 2 milliárd forintos alagút.

2021. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!