Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatod a védettségi igazolv...

Támogatod a védettségi igazolvánnyal való kirekesztést?

Figyelt kérdés
Miért, miért nem?

2021. máj. 3. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
Látom erre már nincs ellenérv
2021. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
48%
71.Jól látod nincs,legyen igazad.Minden a legnagyobb rendben van.
2021. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
42%
Engem meg az zavar, hogy fizetni kell a boltban a Jack Daniel's whyskiért. Ezt rettentően kirekesztőnek tartom. Az, akinek nincsen rá pénze, az mit igyon? Mi lesz a következő, a kenyér? Jha jut eszembe: azért is fizetni kell. Micsoda kirekesztés... skandallum. Dolgozni kell azért, hogy megélj? micsoda ócska, alpári diszkriminatív szabályok ezek! És ha nekem büdös a munka? Akkor majd csak olyasmit kaphatok meg, ami ingyen van, mint például a vakcina? Arról már nem is beszélek, hogy mennyire vérlázító megkülönböztetés, hogy még pl azok a nők (vagy férfiak éppen), akik itt nyervognak, hogy diszkriminácíó súlytja őket is ugyanúgy fel vannak háborodva, amikor én férfiként a női wcre, meg a női öltözőkbe megyek, csak mert nekem úgy tetszik. Hát most, mi a probléma, talán a férfiakat akarnám nézegetni, vagy mi? Nehogymámegmonjáknekem! És mindennek a tetejébe még orvosi diplomát kérnek csak azért, mert meg akarnék műteni valakit, pedig én biztos csak segítenék, de hát nem lehet. Miért kell ez a megkülönböztetés emberek!?
2021. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
48%
73.Nagyon el vagy tévedve.Aki ehhez a jelenlegi helyzethez hasonlít bármi mást és arra hivatkozva mondja azt,hogy itt nincs megkülönböztetés az azt sem érti mi folyik körülötte.Mondjuk ez bizonyos szempontból jó.
2021. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
36%
Nem csoda, hogy a testvérem is ki van készülve és már gyógyszeren él, mióta megjött Angliából, mert mi ezt a fejletlen balkáni narratívánkat itt rá akarjuk kényszeríteni, hogy a menetirány szerinti jobb oldalon közlekedjen. És miér? Csak azért, mert a többségnek, hovatovább a társadalomnak ez az érdeke...? De ő tökösen azóta is dzembe megy az autópályán is a forgalommal, mer ő ilyen individualista, de már az is baj? Majd akivel szembe megy az autópályán 200-al, (mert ezt a 130km/h-s diszkriminációt sem kedveli...), és szintén nem érti meg, hogy miért kell az oltás, azzal majd tapsikolhatnak egymásnak...
2021. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
6%
74 de legalább te tudod, hogy -gondolom - a gyíkemberek csinálják az egész vakcina businest, hogy mikrocsipet tudjanak ültetni a bőröd alá...
2021. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
27%

Eddig 5 ember nyomott pirosat a 61-es válaszomra, tehát elolvasták de válaszolni egyikük se tudott.

A kérdésem továbbra is: Miért ne vállalnának felelősséget?

(A lepontozás nem zavar, csak mellette hálás lennék a válaszért is!)

2021. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
48%
#73 ne haragudj, de te nagyon buta vagy.
2021. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
41%

78, lenyűgöz az érveléstechnikád :)

De értem, hogy csak nem akarod megpróbálni sem a köztünk levő intellektuális szakadékot áthidalni :D

2021. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
39%

Nem olvastam eddigi hozzászólásokat, de igen, támogatom az oltási igazolványt.


Két lehetőség van:

- A nyájimmunitás kialakulásáig senki se megy sehova. Csak akkor nyitunk bármit is, ha a nyájimmunitás már kialakult.

- A nyájimmunitás kialakulásáig is elkezdünk már nyitni, a védettek mehetnek ide meg oda, a nyájimmunitás kialakulása után mindenki mehet.



Amúgy nem értem, aki nem oltat, miért nem. Bár a H1N1 esetén se értettem, a volt munkáltatóm lehetőséget adott ingyen influenzaoltásra, akkor sem.

Inkább egy (ezesetben kettő) szúrás, mint 1-2 hét táppénz és betegség.

Azt se értem, hogy aki a koronavírus veszélyességét tagadja, az hol él. Ismerek vagy 4 embert, aki elhunyt, 2-t, aki gyászol, a kerületemben velem egykorú politikus hunyt el. A barátaimon olyan erősen ment át a kór, amilyen beteg én például még nem voltam, sohase. Ja és jóval-jóval-jóval gyakoribb a szívizomgyulladás, krónikus fáradtság és hasonló szövődmények, mint az influenza vagy egy hörghurut esetén.



Az a bajom, hogy sokan a legalapvetőbb információkat se tudják a saját szervezetük működéséről, de annyitól felhúzzák magukat, ha valaki azt mondja, mukk és fröcsögnek.

2021. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!