Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatod a védettségi igazolv...

Támogatod a védettségi igazolvánnyal való kirekesztést?

Figyelt kérdés
Miért, miért nem?

2021. máj. 3. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
37%

Támogatom, bár februári regisztrációval még nem kaptam oltást.

A dolog kivitelezése viszont nem tetszik.

Ne azon múljon, hogy ki kap oltást, hogy ki regisztrál gyorsabban, vagy kinek van ideje végigállni több órás sort.

2021. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 Tepfal ***** válasza:
25%

Nem életszerű egyik sem. A személyzetet ugyanis mi védi meg? Vagy legyen a személyzetnek is kötelező a maszk és a kesztyű? Az extra fertőtlenítésről, ennek az anyagi és környezeti költségeiről nem is beszélve.


Azt el tudnám fogadni, hogy bizonyos helyekre az oltottak külső védőeszköz nélkül, az oltatlanok pedig maszkban és kesztyűben léphetnek be - de ez a legtöbb esetben vagy alapból értelmetlen (pl. egy étteremben nem tudsz maszk nélkül enni), vagy betarthatatlan (pl. ha beengednek egy szórakozóhelyre, mi garantálja, hogy nem veszed le a maszkot bent? valaki követ a táncparketten, hogy végig rajtad van-e?).

2021. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
78%

32!

A személyzetnek most is kötelező a maszk, kesztyű pedig nem akkora megterhelés.

Normális helyeken most is fertőtlenítenek, például teraszokon ahová nem kell igazolvány ugyanúgy megtörténik mindez.

2021. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
37%
20-as nagyon szimpatikus módon fejtette ki a véleményét.Nem minden oltott arrogáns,ez tetszik👍Egyet értek vele mindenben
2021. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
32%
Én támogatom a ti diszkriminációtokat, kár, hogy csak a bulikázásról maradtok le és nem az emberi jogokról :D
2021. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
35%
Miről maradunk le? Járok bulizni, pedig "nincsenek", se oltásom :D
2021. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
0%

#33

Kötelező a maszk a dolgozóknak? Ehhez tudnál forrást adni, mert a kormány oldalán ezt találtam: "egyes helyszíneken a védettséget nem szerzett dolgozóknak továbbra is maszkot kell hordaniuk".

2021. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
29%
Támogatom. Utálom a fideszt, de ez egy fontos szabály volt, amit be kellett vezetni.
2021. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
64%

Én lexarom.


Eddig se mentem se pub-ba, se étterembe, a mozi műsor katasztrófa, a könyvtárak fent vannak neten. Ezzel nem tartanak sakkban.


A nyaraló helyek se érdekelnek, mert lakókocsival vadkempingezünk...

2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
46%

#37 vagyok

Amúgy ez is marhaság.

Mi pl. 6-an vagyunk a csapatban munkahelyen, szorosan együtt dolgozunk. Egy kolléga van köztünk, aki még nem kapott oltást. Ha bejárunk újra, akkor egyedül csak neki lesz kötelező maszkot viselnie az irodában. Roppant logikus, tekintve hogy én (oltottként) a metróról behordhatom és maszk nélkül ráaggathatom a kollégára a vírust, amitől neki (oltatlanként) súlyos baja lehet. Ez inkább fordítva lenne logikus, ő minket oltottakat már nem tud veszélyeztetni, inkább neki engedném meg, hogy levegye a maszkot, nekünk többieknek meg kellene hordani tovább....

Szóval a részletek nagyon bután lettek kitalálva. :(

2021. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!