Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatod a védettségi igazolv...

Támogatod a védettségi igazolvánnyal való kirekesztést?

Figyelt kérdés
Miért, miért nem?

2021. máj. 3. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
59%

"Kötelező a maszk a dolgozóknak? Ehhez tudnál forrást adni"

Ez most a default helyzet, hogy bármilyen közösségi térben vagy nyilvános helyen kötelező a maszk. Külön rendelkezni csak arról kell ha valahol valaki ettől eltérhet. Ha ilyen irányú rendelkezés nincs, akkor marad az alapállapot, a maszkviselés.

2021. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezzel a bohóckodással követik el a legnagyobb hibát. Ha 100%-ban kizárná az oltás, hogy elkapd és fertőzz, akkor az védene, ez csak enyhít ha esetleg elkapod. Tegyük fel olyan kapja el, aki be van oltva, tünetmentesen végigfertőz mindenkit és még csak nem is sejti senki, hiszen jajj ő kapott oltást!

Röhej az egész. Azért nyomatják ennyire, hogy minél több ember beadassa hogy elmondhassák, igen, megcsináltuk! Mi magyarok fú de f szák vagyunk hogy ennyi embert beoltottunk! Csakhogy a jórészük az ultimátum miatt tette 🤦‍♀️

2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
41%
Igen, az oltásellenesek nagy része tanulatlan, babonás deviáns egyén.
2021. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
70%

Nem támogatom, mert összevissza működik a kiküldése, hallottam már olyat, aki úgy kapott, hogy még csak regisztrált, de nem kapott még egy oltást sem, van, aki az első oltás után megkapta, van, aki már a második oltást is megkapta, de még az igazolása sehol nincs, hiába reklamál.

Plusz lehet munkába járni, tömegközlekedni ilyen igazolás nélkül úgy, hogy semennyire nem vagy védett, akár te döntöttél úgy, hogy nem kérsz oltást, akár nem kaphatsz valami miatt, akár kérsz és kaphatnál is, de még nem kerültél sorra.

2021. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
26%

#41

De épp ez érdekelne, mert a default jelenleg az, amit írtam: "Ezért egyes helyszíneken a védettséget nem szerzett dolgozóknak továbbra is maszkot kell hordaniuk."

[link]

2021. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
21%
45-ös, miattad vannak a szabályok. A normális ember érti, hogy ez hogy érvényes, te meg vagy buta vagy, vagy okoskodsz.
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
50%
Sok idióta...
2021. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
65%
Ellenzem, de közben meg is értem. Viszont ne legyenek senkinek illúziói, az oltás nem véd 100%ban. És azt sem jelenti, hogy 1db oltás után azonnal tömegbe kéne menni.
2021. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
59%

Úgy látszik én vagyok a legszerencsésebb, mert nem járok egyik helyre sem ahová kötelező lenne a zöld igazolvány. Én túrás vagyok, sétálni, biciklizni és kertészkedni járok.

Ennek úgy lenne értelme ha az oltott nem fertőzhetne senkit. Szerintem...

2021. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
75%
Én is túrás vagyok inkább, de sajnos a munkám nem a túrázás, nem tudom elkerülni a tömeget.
2021. máj. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!