Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottként lenézed e az...

Oltottként lenézed e az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
39%

5-ik éve a Facebook közelébe sem megyek.

Az oltásról a családomat leszámítva - azokkal meg egy véleményen vagyunk - nem tartok közvéleménykutatást, mert nem érdekel semmilyen idegen egészsége vagy betegsége.

Egy valami zavar, hogy azok hőbörögnek a megszorításokkal kapcsolatban, akik oltásellenesek.

2021. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
25%

Kedves árufeltöltő ezt azoknak is ilyen derült mosollyal mondanád a beteg ágya felett akik jelenleg legyengült immunrendszerrel nem tudják beoltatni magukat? Vagy azoknak is akik még várnának, lsd. diplomas biológus 7-es válaszánál és nem azért, mert oltás ellenes.


Ez a szégyen ezzel a mentalitással, hogy beskatulyáznátok azokat is azon csoportba akiknek semmi közük azokhoz az emberekhez akik ostoba módon gondolkodnak ezekről a dolgokról. Már most megy a védettségi igazolvánnyal kapcsolatos óvodás megnyilvánulás, hogy "nekem van védettségi bizonyítványom neked meg nincs" bibi típusú, amikor nem nézi az illető az okokat, hogy miért nem. Már most megy az arcolás, tipikus szociológiai jelenség.

2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
94%

Senkit nem nézek le, de egyik oldalról sem tetszik a gyűlölködés, széthúzás ami itt megy. Ha be vagy oltva az a baj, ha nem akkor azért megy a suttogás a hátad mögött.


Én be vagyok oltva, amíg nem voltam addig ment a munkahelyi mobbing ezerrel. Mindenki azt kérdezte miért nem, meg a szokásos "regisztráltál má? melyiket kaptad?" kérdések. Aztán ha kiderült hogy nem akkor utána azt hallottam, hogy össze súgnak egymás között hogy ez meg az nincs még oltva és micsoda felelőtlen.


Egyik haverommal mentünk volna valahova, azt mondta, ne menjünk egy kocsival, mert fertőzés meg Covid meg én amúgy sem vagyok még beoltva.


Mondtam, hogy be vagyok. Erre ő: De még csak az elsőt kaptad meg, nem?


Szóval az ilyen szintű sötétség jobban zavar... :D

2021. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
60%
22/ nem vagy különb attól hogy nem fb-zol a gyakori se jobb.
2021. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy hogy reagáljak a válaszra én is, én nem nézem le se az oltatlan se az oltott embereket. De még csak a hiteltelen konteóba bolondított embereket sem. Ők csak egy bemanipulált emberek akik elhitték amit nem kéne. Azokról viszont megvan a véleményem, akik direkt beetettek embereket csak hogy figyelmet kapjanak és azokról is akik ebben a helyzetben nem összefognak hanem acsarkodnak egymással hülyeségen.
2021. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
61%
Ja és 23-as 26-os vagyok!
2021. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
57%

Nem, sok ismerősöm nem kapott még oltást, csak várakozik, nem nézem le őket emiatt, lassan halad.

Azokat lenézem, akik "mindmeghalunk" pánikolást, meg "becsippel a billgécc" kaliberű marhaságokat terjesztenek.

2021. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
11%
Én csak röhögök rajtuk, hogy sehova nem mehetnek majd be, én viszont oltottként igen. Szerencsétlen kis bégetőkovácsok. Meg is érdemlik a sorsukat. 😁
2021. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
29%
De június elsejétől viszont igen, bemehetünk mi is bárhova. 😁 Úgyhogy ezt buktad te gyökér. 😉
2021. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
64%

#30

Ez az infó honnan van? Tegnapi kormányinfón még arról volt szó, hogy augusztusig maradnak az igazolványhoz kötött engedmények.

2021. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!