Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottként lenézed e az...

Oltottként lenézed e az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%

61, elkezdtem írni egy részletesebb választ. De a kommentjeidből látszik, hogy amit/akit nem értesz, azt egyszerűbb hülyeségnek/hülyének vagy baromnak titulálni. Innentől nem vagy azon a szellemi szinten, hogy érdemben lehessen kommunikálni.


Valószínű a cégeink is más szegmensben vannak és más társadalmi csoportot foglalkoztatnak.

Nálunk nem vagyok “barmokkal körbevéve”, és nem szokás egymás magánügyeibe belepofázni. Így csak sejtésem van, hogy a 3000 dolgozó közül (csak egy kisebb telephely) ki az aki “nem siet” az oltásért.


Nálatok gondolom akkor nincsenek barmok? :)

2021. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként le tudná nekem valaki vezetni, mi az higy valaki “oltástagadó”?


Mit tagad? Az oltás létezését?

2021. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
68%

Egységes, tudományosan megalapozott álláspontjuk nincs. Az egyén szintjén filóznak", vagy mit csinálnak... Van köztük, aki azért tagadja meg magától az oltást, mert bár elhiszi a vírus létezését, és tudja, hogy el is kaphatja, de őrajta aztán kisebb köhintésnél nagyobb problémát tuti nem okoz majd. Az, hogy lefertőz másokat, nem igazán van fókuszban nála. Lényeg, ő jól lesz, túléli. Közösségi szinten képtelen gondolkodni. Aki gyengének érzi magát, mert pl alapbetegsége van, hát legyen az ő problémája ez a vírus.

Van olyan, aki tagadja a vírus létezését is, ergo minek oltás.

Van, aki az oltás hatékonyságában nem hisz, mert elmondása szerint "gondolkodik", nehogy már Karikó, vagy más elismert szakember itt okoskodjon neki, aztán majd pont őt fogja behúzni a csőbe... Stbstb...

A lényegi elem náluk, hogy covid tiszta bagatell, olyan, mint influenza. Dobjuk el a maszkot, és dörgölődzünk bátran a vendéglők teraszán.

🙃

2021. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
53%
😁 És majdnem kimaradt a legkomolyabb elgondolás", vagy mi: így írják, idézen: "csippet" lövet be Orbán az oltással, hogy nyomon tudja követni mindenkinek a magánéletét, és a bankkártyája számát.
2021. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
61%

“ nehogy már Karikó, vagy más elismert szakember itt okoskodjon neki, aztán majd pont őt fogja behúzni a csőbe... Stbstb...”


Karikó pont azt mondta, hogy ez olyan mint egy esernyő. Esőben véd, viharban nem olyan előnyös. Idéztem.


Ha a “csippel” nem hozakodtál volna elő, egész intelligens komment lett volna. :)

2021. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
100%

“ A lényegi elem náluk, hogy covid tiszta bagatell, olyan, mint influenza.”


Nem is tudtam, hogy az influenza bagatell. Szerinted az? A hong-kong influenza megvan?

2021. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
53%
Az oltástagadók mondják. Látom nem nagyon vagy képben. 😁
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
33%

Tőlük még nem hallottam, ellenben az ellentáboruktól folyamatosan.


Ugyanúgy, ahogy konteóst sem láttam még alusapkában, mégis mindenki állítja hogy azt hordanak. (Kivétel Szőke kapitány és Mel Gibson a Jelek-ben)

2021. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy nem hallottad. Ahhoz a Földön kellene járnod, nem a fellegekben. :)
2021. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
Járnék én szívesen a fellegekben, csak nem volt pénzem ppl-h jogsira. Most meg már minek.
2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!