Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottként lenézed e az...

Oltottként lenézed e az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
18%
Az mindegy.
2021. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
77%

#32

Ja, tehát csak kitaláltad. Oké, köszi.

2021. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
66%
Nem, - én is csak kényszerből vagyok beoltva, az állásomba került volna nagy valószínűséggel, ha nem teszem meg. De ha nem így történt volna, akkor sem látok semmi okot arra, hogy ilyen körülmény miatt gyűlölködjek számomra nem is ismert emberek irányába. A kártyára volt szükségem mindösszesen, - még az sem érdekel, hogy milyen "előnyökkel" jár a léte, mert annyira nem hiszek a vakcinákban.
2021. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
49%

Vállald fel magad "kutya" ne privát üzenetben zaklasd a normális hangnemben válaszolókat!


"Már miért ne tudnék önállóan gondolkozni? Azért nem oltatom be magam, mert tudom, hogy mi van mögötte, míg te, azt teszed amit az Orbán mond! Akkor ki is a sötét? Egy irányított kis csicska vagy, beállsz a sorba. Soroljam még? Nem teszem, mert úgysem fogod fel, amit mondok, annyira lent van az intelligencia szinted. 😉"



Szóval míg te az intelligenciaszint csúcsát verdesed egy pofonegyszerű szövegértelmezés sem megy. Személyeskedésben viszont ügyes vagy, gratulálok. Amúgy bemásolnád azt a részt ahol azt írtam oltott vagyok? Ja várjunk. Tudom hogy mit írtam a vergődésed meg nem érdekel.

Hiába igyekszel a privát linkhez hogy jól elküldhess arra a szép helyre nem fogsz már tudni elérni és itt se figyelem tovább a válaszokat. Boldogabb életet a jelemlegi megkeseredettnél! "😉"

2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
25%
Itt válaszolok a privát megkeresésre. Bocs de az nem irónia, hogy trolkodsz olyanon amin nem kéne, attól nem lesz jobb senkinek, pláne annak nem aki nem oltás ellenes, de nincs oltása.
2021. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
62%
Az oltatlanokat nem, azokat akik valami fantázia-szülemény okból nem is tervezik beadatni, ezzel társadalmi kockázatot hordozva, azokat igen.
2021. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
39%

“Én csak röhögök rajtuk, hogy sehova nem mehetnek majd be, én viszont oltottként igen. Szerencsétlen kis bégetőkovácsok. “


Nézd, olyan proli helyekkel ahová ti jártok, nem hinném, hogy sokat vesztünk. Én inkább rajtatok szoktam röhögni, amikor számolgatjátok hó végén a pénzt, hogy kijön-e még egy cheeseburger a mc-ben anélkül, hogy mínuszba menjen a számla. 🤣🤣🤣


A kikötőbe beengednek, a nyílt vízen meg meg eddig sem kellett nézegetnem, ahogy egymást tapossátok a strandon a túlfűszerezett állotthúsért. 😃

2021. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
44%
37. Milyen társadalmi kockázat? Azt bizonyítani kellene előbb nem? Csak azért mert vagyok azzal nem jelentek kockázatot.
2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
72%

“nem lesz jobb senkinek, pláne annak nem aki nem oltás ellenes, de nincs oltása.”


Számomra a kérdés eleve nem erről szólt, mivel nem feltételeztem, hogy csak az oltásellenesekre gondolnak. Aki mondjuk azért néz le valakit mert nincs lehetősége oltatni, nagy eséllyel olyan szellemi szinten van, hogy a kérdést sem olvashatja.

2021. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
36%
#39 eleg sok tudomanyos publikacio szuletett arrol hogy az oltatlanok miert veszelyesek, kezdve azzal hogy az oltas csak 95%ban véd, es a nyájimmunitás 80-90% oltottság fole varhato, ergo aki nem oltja be magát, az siman fertozhet es ezzel ölhet oltottakat, azon át hogy a gyerekeket nem lehet beoltani, tehat ok veszelyben lehetnek, addig hogy a mutaciok kialakulasa pont vegyesen oltott tarsadalmakban a legmagasabb, azaz ha nem tunik el a virus, egy uj mutacio talan nullazhatja az oltás hatékonyságát, stb stb.
2021. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!