Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottként lenézed e az...

Oltottként lenézed e az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
48%
Nem nézem le őket, csak nem szeretnék a közelükben tartózkodni, mert lehet hogy fertőznek. És elég nagy igazságtalanságnak tartom, hogy pl. munkahelyen... Stb. joguk van ezt elhallgatni, mármint hogy oltatlanok, mivel úgy gondolom, hogy ez nem az ő magánügyük, mert ezzel nem csak a saját egészségüket, életüket veszélyeztetik.
2021. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
42%

“ lehet hogy fertőznek. ”


De hát be vagy oltva, nem?

2021. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondta a feltaláló, hogy így is elkaphatom, csak enyhébb tünetekkel. Köszi', de így sem szeretném covidot!
2021. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
34%
Hozzátéve azt, hogy bár kisebb százalékban, de oltotton is okozhat halált covid.
2021. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
54%

"nem szeretnék a közelükben tartózkodni, mert lehet hogy fertőznek"


Most nem azért mondom, de aki oltott az is ugyanúgy fertőz...

2021. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
71%

Egy ismerős, aki bújja az ezzel kapcsos cikkeket, azt mondta, hogy aki oltott, az nem. Mert jó eséllyel meghal benne vírus. Meg, ha belegondolsz, ugyanannyira erősen fertőzöl oltottan, mint oltatlanul? A dózis is számít, hogy mekkora adagot szórsz a népre.

Ha mindenki beoltatná magát, lehet eltűnne. Én ennek nem olvastam utána, de jobban hiszek orvosoknak, hogy oltás életet ment, mint neked, hogy az oltás sz. rt sem ér járvány megfékezésében. Azért annyira nem nézném semmibe orvosi szakmát, meg fogadalmat, hogy azt állítsam, hogy málnaszörpöt oltanak be, és csak cukibbá tesz, de védeni semmit sem véd.

2021. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
54%

“ hogy oltás életet ment, mint neked, hogy az oltás sz. rt sem ér járvány megfékezésében. ”


Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Életet ment, igen. De nekem z a hihetőbb, hogy a cov marad.

Lásd influenza. Ok, az ellen nem oltatnak tömegesen. De mégiscsak itt van 100 éve.

2021. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy beoltassam magam? - Koronavírus kisokos. - erre keress rá, rádfér.
2021. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
40%
Inkább azt nézem le aki parancsra gondolkodás nélkül ugrik oltakozni azzal ami van.
2021. máj. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim válasza:
66%
Nem nézem le DE nincs keresnivalójuk a társadalomban..Nem vállalnak felősséget a társadalom felé,ezáltal jogosan tagadhatja ki őket a társadalom..Nem is értem milyen jogon szavazhat ha szarik a társadalomra..Ők a modern kori spártai helóták..
2021. máj. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!