Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ez igaz. De hosszú távon nem zavaró ez?
2021. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora? Lehet csak Te tartod kicsinek..
2021. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Igen, épp akartam kilyukadni. Azért vagy egyedül, mert egyedül akarsz lenni.

A párkapcsolat nem a tökéletes testű emberek kiváltsága... A nők is tele vannak komplexusokkal a testüket illetően, csomó "hiba" lehet az ő testükön is. Nem fognak visszautasítani ilyen miatt téged se, ha már szeretnek, és te is elfogadod őket olyanoknak, amilyenek. A nők sokkal érzelmesebb típusok annál, mint hogy a farokméret alapján legyenek együtt valakivel...

2021. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

"#1 és mit csinálsz ? Mitől jó az életed nő nélkül ?


És főleg egy normális vagy nagy mérettel miért nem csajozol?"


Dolgozom, fejlesztem magamat. A nő csak elsőre tűnik akkora gyönyörnek. Ha kapcsolatban vagy valakivel, megtudod a hátulütőit is, rengeteg drámával és fájdalommal tud járni. Én ezt megtapasztaltam, és teljesen nyugodt vagyok egyedül. A kapcsolat energiát igényel. De amíg nem tapasztalod meg, olyan mintha a nő egy bájos tünemény lenne, a gyönyörű kis puncijával, ami minden élvezetet meg tudna adni, elmulasztja a magányt, stb. De ez csak egy kisfiús álom. A valóság teljesen más, az első pár behatolás után, és az első szakítás után végképp realizálódik. De egyébként meg prostihoz mehetsz. Én prostihoz mennék, és ott tapasztalnám meg ezeket, ha már egy nő sem lenne vevő. Csak azért, hogy tudjam milyen.


" mérettel miért nem csajozol?""

Csajoztam. Ha jön olyan lány, aki elfogad és szeret, azzal leszek. Én komoly kapcsolat híve vagyok, de hosszútávon nem mindegy, kivel vagy, és sok energiát vesz el. Én okosan akarom beosztani az időm és energiám, és ha nem jön a megfelelő, teljesen ideális lány, akkor addig nem fogom az időmet pazarolni.

2021. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok.

Nem tudom, nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem nem lenne zavaró. Annyi segédeszköz van már a mai világban, hogy szerintem minden megoldható.

Amúgy meg függ attól is, hogy tényleg mekkora neki, mert 8 centi tényleg kevéske (nekem) , de ha már annál pár centivel nagyobb, esetleg átlagos körüli azzal lehet mit kezdeni. Ki kell tapasztalni hogy a jó.

2021. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
#10 azért azt megnézném milyen nők akiknek ez nagy. És hogy kik rohamoznak. Melyik településen laksz?
2021. jún. 4. 23:47
 17/55 A kérdező kommentje:

#9 azért azt se tolerálja a legtöbb nő. Igénylik a “kitöltést”. Ahhoz meg méret kell. Hossz és vastagság.

16-18/5-6

Nekem meg nincs akkora

2021. jún. 4. 23:53
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szuk&rovid nok is
2021. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
#18 hol???? Mert én még véletlenül se találkoztam eggyel se
2021. jún. 5. 00:20
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nyafogás helyett csajoznál, akkor máris több esélyed volna, és mire egy normális lánnyal az ágyig jutsz, úgy sem az fogja érdekelni, hogy hány centi.
2021. jún. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!