Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

#28,#29 és mi a probléma a gondolkodásommal?

Az hogy kimondom hogy teljesen mindegy mit csinálok vagy hogy milyen nőt szerzek előbb utóbb megcsalás vagy elhagyás lesz a vége a kis méret miatt.

2021. jún. 5. 11:03
 32/55 anonim ***** válasza:
85%

Akkor költözz vidékre, és vegyél egy autót.

Probléma megoldva 🤯🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
#32: Ennyi!
2021. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

#32 igazad van....

Teljesen igazad van 😎😎😎

2021. jún. 5. 12:33
 35/55 anonim ***** válasza:
88%

Önbizalomerősítőnek énekelgesd meggyőződéssel ezt az igényes és tartalmas nótát:

https://www.youtube.com/watch?v=l7vRZEaHSNo

2021. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
#35 ez nagyon nagy
2021. jún. 5. 15:29
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak 16 centi. Sokszor nagynak érzem behatolásnál. Bár én nagyon szűk vagyok. :/ Viszont utána már nagyon jó érzés, ahogy teljesen bennem van. Nem tudom milyen lenne egy kisebb méret. Vele veszítettem el a szüzességem, mással nem voltam.

Valóban van csiklóorgazmus is. Ha masztizok mindig így okozok orgazmust magamnak, szóval ki tudod elégíteni a barátnőd majd.

2021. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

#37 ha nekem is 16 lenne egy szavam nem lenne és boldogan éltem volna le az életemet csajoztam dugtam volna és nem akarnék 22 éve minden nap inkább meghalni vagy buz🤬 lenni.

De nekem nem akkora így párhuzamot állítani a barátoddal értelmetlen. Főleg úgy hogy állításod szerint egy szűk tini lány vagy. Azért egy korombeli kiélt elhasznált nőnek még egy 16 centis is olyan éppen hogy csak kategória nem egy nyomorult 14-15 centissel

2021. jún. 5. 15:57
 39/55 anonim ***** válasza:
87%
Nőként eleve nem kéne olyan férfi, akinek mindene a farka körül forog, és az élet értelmét is ebben látja. Család? Barátok? Munka? Hobbik? Érdeklődések? Utazás? Sport? Komolyan, ezek hiánya sokkal nagyobb probléma, mint a farkad... Meg ahogy a vidéki nőket lenézed (írom ezt budapesti születésűként, aki most egy másik fővárosban él) is elég sokat elmond a jellemedről.
2021. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
96%

#38: Közel nem vagyok tini 26 évesen. Milyen állításom szerint vagyok tini? Csak régóta együtt vagyok a párommal. Micsoda bunkó stílusod van. Azt hittem szabad válaszokat írni, de mindenkibe belekötsz. Neked nem a farkaddal van a gond, hanem az agyaddal. Tényleg látszik, hogy sosem volt közöd nőhöz. Ilyen borzasztó viselkedéseddel nem is lesz ne aggódj.

(37-es voltam. )

2021. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!