Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

#20 minden nőt ez érdekel , főleg akivel ágyig jutok. Mi más érdekelné ott? A szemem színe???

Nyilván megvan az oka hogy miért írtam ki a kérdést

2021. jún. 5. 06:18
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, Debrecenben lakom, és hidd el, amit írtam. Ha meg valaki elhagy esetleg a méreted miatt, akkor lesz másik. De mondom, velem még ilyen nem fordult elő.
2021. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán béna vagy, mert használni is tudni kell, nem csak ki-be ki-be.
2021. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
97%

Csiklóorgazmusról hallottál már?

20 éves koromig semmi se járt bennem ott, viszont 15 éves koromtól masztizok, szóval a nagy bot nem létszükséglet...

2021. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

#22 akkor szerencsés jó képű jó testű jó személyiségű jó anyagi helyzetű pasi lehetsz, mert 14 centivel mèg szerencsével se találnál nőt nem hogy válogatni meg hogy “megrohamoznak”

Legalábbis Pesten tuti nem.

Lehet vidéken egy autó is bőven elég a buta lányoknak

2021. jún. 5. 08:31
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak 14-15 centi között van valahol, de soha nem volt vele problémám 🤷‍♂️ 48F
2021. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi! Buta lányoknak?! Elég egy autó? Szerintem itt szegény hímtag viszi el a balhét, holott a probléma fejben dől el :(
2021. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt nem a farkaddal van a gond, hanem a gondolkodásoddal, azzal viszont nagyon nagy. A farkadat szépen kifogásként használod fel, holott ez az utolsó dolog, de elnézve, ahogyan írsz, úgyse fogod megérteni ezt.
2021. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
97%
Jaj kezdődik már ez a csak a pénzre hajtanak a lányok szöveg. Mindig ezzel vág vissza akinek kisebbségi komplexusa van. Annyira unalmas... 28-as válaszolónak teljesen igaza van! Nyilván elképzelhetetlen, hogy nem mindenki buta lány és nem mindenki autóra hajt. Páromnak egy tizen x éves kocsija van, de nem is azért jöttem vele össze mert tudtam mekkora a mérete.. Talán van aki még szerelemből van egy kapcsolatban. Bár kérdező úgy làtom te ezt sosem fogod megtudni. Siránkozz tovább a farkad miatt. Jó kifogás. :)
2021. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
#26 bajom nekem se volt vele, nekem elég. A nőknek kicsi.
2021. jún. 5. 11:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!