Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

#40 te meg értelmetlen dolgokat írsz. Almát hasonlítod a körtéhez.

Beírod hogy a barátodnak nagy van te szűk vagy majd hogy nem számít a méret...

2021. jún. 5. 16:39
 42/55 anonim ***** válasza:
95%
#41: Pont azt írtam, hogy nem csak így lehet kielégíteni egy lányt. Fel se fogod amit ír neked az ember. Csak belekapaszkodsz valami baromságba meg bemagyarázod, hogy a másik tini. A harmadik meg kocsikra hajt. Ja meg a korodbeliek kiéltek. Fogalmad nincs a témáról. Ülj a gyakori előtt és siránkozz.
2021. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

#39 nem a farkamba látom az élet értelmét, hanem épp hogy a nők minősítik a férfit ez miatt.

Nem mellesleg qrva vicces olyan nők szájából a beszólás hogy ne a szex körül forogjon minden gondolatom akik végig dugták az életüket ki tudja hány f🤬sszal és ki tudja hány éven keresztül. Majd ha te is szex nélkül élsz évek évtizedek óta akkor elfogadom a hozzászólásodat....

Amúgy ha elolvastad a kérdést , mi értelme bármit is csinálni ha az ember folyton egyedül van, nem szex hanem társ nélkül

2021. jún. 5. 16:55
 44/55 anonim ***** válasza:
81%

#43

Én valahogy mégis egy két hónapig randiztam és csókolóztam a barátommal úgy, hogy még nem is láttam a farkát (ja igen, mindketten olyan típusok vagyunk, hogy nem fekszünk össze a másikkal rögvest). Vagyis már ezen bukott a dolog. Te vagy az, aki az egész életét a farka köré írja. Nem tűnik fel?


Amilyen stílusban folytatódik a válaszod, ne csodálkozz, hogy senkinek nem kellesz. Azon értetlenkedsz, hogy más válaszolók szerint probléma van a gondolkodásoddal? Ember, erről beszélnek.


Megjegyzem, 23 éves koromig szűz voltam és a jelenlegi barátom az egyetlen férfi, akivel valaha lefeküdtem (sőt, valaha csókolóztam), szóval köszönöm az újabb gyűlölködő általánosítást, magadat minősítetted vele.


Nem csak egy párkapcsolat jelent társaságot. Nincsenek barátaid? Nyilván nem olyanok, mintha párod lenne, de egy jó barátság(ok) már elűzik a magányod jelentős részét, valamint személy szerint össze se jöttem volna olyan férfival, akinek semmilyen szociális élete nincs. Elég nagy intő jel.

2021. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
71%
Nem pörgetni kell, hanem jól használni. Aztán ott vannak az idegen nyelvek is. Sok nő szereti, ha a boa villás nyelve felkúszik a mélybe!
2021. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy nagyon vallasos not akik csak nemzeskor szexelnek pl vagy aszexet. A gyakorin mindig lehet olvasni h talalkoztak mar tul szuk csajjal akinek probaltak betuszkolni stb.. szoval keressed akkor is ha ciki es akkor esetleg lesz eredmeny
2021. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
#46 keresném én ha az ilyen könnyű lenne ... főleg szűket
2021. jún. 5. 22:12
 48/55 anonim ***** válasza:
74%

Áruld már el mekkora..!?!?

Lehet fölesleges köröket fut itt mindenki..

2021. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

#48 nem az a lényeg hogy mekkora hanem hogy ezt hangoztatja minden nő


Amúgy ideális mínusz 2 centi

2021. jún. 5. 23:05
 50/55 anonim ***** válasza:
80%
-2 centi.. mondtam hogy feles köröket futunk.. 2 centi az nem oszt nem szoroz.. se pluszban se mínuszban.. Csajozásra fel!
2021. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!