Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem a farkaddal van a probléma...

Ha akarnád, lenne barátnőd. De szerintem te nem is akarod, csak gyártod a kifogásokat. Először magadban rendezd ezt le.

2021. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

#50 pont annyit számít hogy kicsi ideális vagy nagy


Ennyi különbség a 2 centi

14-16-18 centi

2021. jún. 5. 23:27
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nőnek még a normál méretű pénisz behatolása is fáj. Csak nem merik reklámozni, mert mindenki az észtveszejtő orgazmust a nagy farkúaknak tulajdonítja.
2021. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi a pötschöm, csak nem tudtam róla, hogy ez baj lenne, és így több párkapcsolatom is volt.
márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Az en elmeletem akinek nagy a farka annak az orra is. De ugyanigy a nagyorru noknek nagyobb a vaginajuk is vagy nekik mániájuk a nagy farok. Nekem kisebb orrom van es a nagy farok nem kell mert fajt.Jo, lehet hogy nem igy van de vannak kisebb meg nagyobb vaginak az tuti. Hiszen azsiai-afrikai meretek. A 14 szerintem nem is kicsi. Na meg nem minden no nimfomanias van aki nem is akar szexelni csak elég a csikloval ezt azt
ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!