Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ezen tényezők alapján...

Miért ezen tényezők alapján mérik az ember értékét a mai társadalomban? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Feltűnő, hogy manapság már szinte csak az számít, hogy ki mit tett le az asztalra, milyen végzettsége és munkahelye van.

Mert megfigyeltem, hogy azt az embert, aki például csak érettségivel rendelkezik, és nincs munkája, semmibe veszik, megvetik, lenézik.


2021. júl. 27. 10:02
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
22%

Hát mondjuk szerintem ez a minimum ha már eltartott vagy....

Nőként mondom.... Undorító 🤮

2021. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

11:06

Járok pszichiáterhez is.

11 éves korom óta gyakran gyógyszereztek, azóta tartanak betegnek.

2021. júl. 27. 11:10
 33/55 anonim ***** válasza:
78%

Igen, a 73 valóban a születési évemre utal.


Ha gondozod a súlyos beteg nagypapádat, az egyrészt emberileg becsülendő, másrészt abszolút munkának tekintendő. Hiszen, ha te eljárnál dolgozni, akkor valakit, nem kevés pénzért, alkalmazni kéne helyetted. Vagyis a te tevékenységed egy az egyben pénzt ér.

Tehát emelt fővel állhatsz meg bárki előtt, mert végső soron dolgozol, méghozzá olyat, amit kevesen vállalnának!

2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

#29

Akkor miért nem igényled az ápolásit? (45ezer körül)

Az munkaviszonynak számít és biztosított jogviszony (TB)

2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Második 11:06, a nőnek nevezett förmedvény.

Te vagy az undorító.

2021. júl. 27. 11:11
 36/55 A kérdező kommentje:

Igaz, Goldmund73.


11:11

Gondolkodtam már rajta.

2021. júl. 27. 11:13
 37/55 anonim ***** válasza:
63%

Hagyjuk már az önsajnáltatást.


Lehet azzal jönni, hogy miért ez alapján mérik az "értéked" a társadalomban.

De mi más alapján mérjék? A ​paranoid skizofrén autista szorongásos zavaroddal?


Lehet hisztizni az sokat elmond valakiről, hogy se nem tanul, se nem dolgozik csak egy léhűtő aki meg sem próbál semmit sem kezdeni az életével és 28 évesen az égvilágon semmire nem vitte.


Nyilván, ha ez neki és a környezetének jó, akkor le van szarva mindenki más. de ettől még meglesz mindenkinek a véleménye. Aztán vagy elfogadod vagy nem.

2021. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek az utolsóval!

Hálistennek nem lesz egy "förmedvény" nő sem aki majd szóba áll egy ilyennel az anyján kívül 👍

2021. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
30%

Önsajnálat.... 0 motiváció... 0 tenni akarás.... Ingyen élés.. És mellé ez a stílus..

Sok sikert az életben

2021. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

12:42

Lehet, hogy nem lesz, de az sem kizárt, hogy akad majd egy-kettő.

Ha én "ilyen" vagyok, te akkor milyen is vagy tulajdonképpen? Egy nagy senki, homokszem a sivatagban. Mind azok vagyunk, ha az általad kiharcolt módon vezetjük le a képletet.


12:43

Már vannak sikereim, köszönöm. Nem biztos, hogy hosszú életem lesz, addig is hadd élvezzem ki.


Amit most írni fogok, ne vegye magára, csak az, akinek szól, vagyis például a 12:42-es, és 12:43-as válaszoló.

Amennyiben rajtam múlna, keresztre feszíttetném az olyan emberek egy részét, aki hasonlóképpen áll hozzám, és az általam felvázolt témához. A másik részüktől pedig megvonnám az összes munkalehetőséget, és kötelezném őket, hogy végignézzék, hogyan rohadnak el a megfeszítettek. Eközben mindent újraértékelnének az életükben, mert ha nem, ők is odakerülnének.

2021. júl. 27. 13:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!