Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ezen tényezők alapján...

Miért ezen tényezők alapján mérik az ember értékét a mai társadalomban? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Feltűnő, hogy manapság már szinte csak az számít, hogy ki mit tett le az asztalra, milyen végzettsége és munkahelye van.

Mert megfigyeltem, hogy azt az embert, aki például csak érettségivel rendelkezik, és nincs munkája, semmibe veszik, megvetik, lenézik.


2021. júl. 27. 10:02
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
35%
Összegezzük. Nem elég, hogy egy tanulatlan lusta munkakerülő vagy, mellette még egy igazi rosszindulatú pö...cs is. Nem csoda, ha úgy vélekednek rólad ahogy.
2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

13:24

Nem. A p*cs te vagy. Én egy szörnyeteg vagyok.

2021. júl. 27. 13:27
 43/55 A kérdező kommentje:
(A hozzád hasonló férgek szemében.)
2021. júl. 27. 13:28
 44/55 A kérdező kommentje:
Az állatok élete tényleg értékesebb, mint az ilyesféle szenny-embereké. Ők ártatlanok, önzetlenek, tele vannak szeretettel.
2021. júl. 27. 13:35
 45/55 anonim ***** válasza:
22%
Magadtól már szépen megvontál miden munkalehetőséget az biztos 😂😂😂😂😂😂
2021. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
22%
Csak kibújt a szög a zsákból :D
2021. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
79%

Na és ugyan kinek mi köze hozzá, hogy mit végeztél?

Tartozol nekik elszámolással?

Milyen jogon ítélkeznek?

Ők mit tettek le az asztalra?

Ők talán hibátlanok?

Nagyon könnyen tudja boldog, boldogtalan játszani az ítélőbírót, közben inkább a saját háza előtt söprögetne, mert ott is van baj elég, az biztos!

Az se érdekeljen senkit, a saját asztalomra mit tettem le, hogy jut eszébe ezt számonkérni bárkinek, aki a kisujját sem nyújtotta felém?!

Méricskélnek másokat, közben ugyanolyan nyomorult valahol az ő életük is.

2021. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

"...ki mit tett le az asztalra, milyen végzettsége és munkahelye van.":

ez régen is így volt, de régen egy ács feladata értékes volt, míg ma egy coach érzi Istenkirálynak magát a világban.

Tehát tök másak lettek az értékek.

2021. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
18%

És így csinált magából az ember

haszonállatot...

2021. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy szülőkkel csináljatok egy családi vállalkozást egyből lesz egy alibimunkád fix jövedelemmel amiben mások dolgoznak helyetted mégis megbecsült tagja leszel a társadalomnak.
2021. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!