Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy fiatalon nem...

Megbántad, hogy fiatalon nem élted ki magad?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor jöttél rá?


Az is érdekel, hogy mit/miket bántál meg, amit kihagytál. Pl: buli, nyaralás a barátokkal, külföldi ösztöndíj, munka, szerelem stb.



2021. szept. 3. 23:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos későn érő típus vagyok, az átlagnál idősebben kezdtem bele a bulizásba, haverozós nyaralásokba stb. Egy jó ideje tisztában vagyok ezzel, de nem tudok mit tenni.
2021. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak a nosztalgia miatt éreztem azt hogy nem hasznosítottam a "legjobb éveimet" - ami a 20-as évek. Most 29 évesen rámjött egy kapuzárási pánik hogy jajj, 30 leszek mindjárt és elkezdtem megint bulizni de kb. 2 buli után rájöttem hogy anno miért is hagytam abba. Az emlékeimben mindig a pozitív része maradt meg valamiért de igazából el tudok nélküle lenni.

Inkább amiatt aggódom hogy szeretnék elkezdeni bizonyos hobbikat amihez jól jönne az a frissebb huszonéves test. Főleg a porcokról beszélek.

A középiskolai élet után is voltak romantizált érzéseim - de igazából visszagondolva az is szörnyű volt. Sokkal nagyobb macera volt altalános és középiskolás diáknak lenni mint élvezet.

Szóval ahelyett hogy múlton búslakodnátok használjátok ki a maradék időt ami megadatik.

2021. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%

"Az a szánalmas mikor egy nő erre 40+ évesen jön rá"


Faszinál menő?

2021. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

"Az ember nem „ki”-éli magát, hanem él. Sose értettem, miért gondolják az emberek, hogy van az életnek külön egy „élet” nevű szakasza, amíg „élsz”, és utána már csak a csendes döglődés van..."


Ezt aranyba kéne vésetni. Én mindig úgy éltem, hogy élek. Nem kiélek. Kedvencem, hogy a kiélés után a férj és a gyerek a levezetés. Az előttük lévő korszakot írják le aranykornak, a szülőség meg a kötelező rossz.

2021. szept. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem hiányzik, csatlakozom a korábbiakhoz, a kiélés meg valóban érthetetlen fogalom. Voltak barátaim, mentünk ide meg oda, kirándultunk, stb., de a bulizás nekem a dögunalom kategória volt. Aki akar menjen, de nekem semmi "kiélés" nincs a pia-pasi-drog trióban. Egy introvertált
2021. szept. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
37%
#5 mert a 40 éves férfiak nem másznak rá 20 éves lányokra. Inkább a kiskorúakra 🥴
2021. szept. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
96%
Én kereken 7 évet bánok, amire az egész fiatalságom ráment. 22 évesen jöttem össze egy csajjal, akivel 7 évig együtt voltam. Kihasználta hogy fülig szerelmes voltam belé, és olyan dolgokat tett amit más kapcsoltban egy azonnali szakítással jutalmaztak volna. Rohadtul visszafogott a fejlődésben, lehetőségem lett volna egy szép karriert kiépíteni, igaz barátokkal tölteni a fiatalságom.
2021. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Barnabas333 ***** válasza:
47%
Van egy időgéped, hogy vissza viszed akik megbánták? Engem a szüleim keményen fogtak, így 30-33évesen éltem ki magam, amikor már másik városban éltem. 44f de most is kiélném magam de már vén lettem, kerülnek a nők,csajok...
2021. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
#14 ja, azt én se értem, amikor egy boldog párkapcsolatot a halállal azonosítanak...
2021. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem, mert akkor nem ahhoz volt kedvem. 33 es 48 kozott alaposan bepotoltam es jott a jarvany. Nem kizart, hogy kesobb meg folytatom, hacsak nem erzem jol magam igy ahogy most.
2021. szept. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!