Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szilágyi...

Mit gondoltok a Szilágyi Liliána-féle ügyről?

Figyelt kérdés

Erről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=0Fqa8O4Ywbs

Én maximálisan elítélek bárminemű erőszakot és támogatom, hogy beszéljen nyíltan erről a társadalom, viszont ma érdekes fordulatot vett a történet, ugyanis a testvére, Szilágyi Gerda tagadta Szilágyi Liliána vádjait, amelyek szerint az apjuk fizikálisan, lelkileg és szexuálisan is bántalmazta őket, valamint anyjukat.

A rendelkezésre álló információk alapján ti hogyan látjátok a sztorit?



2021. dec. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/60 Dzsoki ***** válasza:
35%
Túl van tolva!Ismét egy Cseh Laci!Amikor az eredmények érdekében,kiabálnak vele,talán még egy-egy pofon is elcsattan,az ott és akkor nem baj.Évek múlva,esetleg 20 év múlva jut eszükbe,hogy mit tettek velük? Miért,nem akkor tiltakoztak?
2021. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Mert változik az ember, változik a szemlélete és lehet amit akkor természetesnek vett (pl. pofon) azokat ma már elítéli, mert azóta szerzett más tapasztalatokat (összehasonlítási alapot) és rájött, hogy ez nagyon nem normális. Egyébként én a pofont is elítélem, senkinek nincs joga bántani a másikat se egy olimpiáért, se egy rossz jegyért, se semmiért!
2021. dec. 31. 21:04
 13/60 anonim ***** válasza:
40%

10


A bosszú sosem arról szól, hogy megéri-e vagy sem. Nem feltétlen azért sározol be valakit hogy neked jobb legyen, bőven elég ha a másiknak rossz.


Ahogy pedig írtam, egy 25 évig az általa elmondottakat átélt traumát elszenvedő nem fog profi fotóshoz szaladni, hogy lőjj már rólam pár képet mint akit agyonvertek, mert most készülök apámat besározni, kellene Instagramra a kép. Mégsem lehet kép nélkül csak írni valamit, így 100x hatásosabb. Ami igaz is, mert te például be is kajáltad. Rögtön a sérült embert látod benne, aki belülről reszket és romhalmaz. Ugyan már....


Azt is leírom újra, hogy egy gyerek aki családon belüli erőszak áldozata az egyik szülő által, van, hogy soha életébe nem mondja el a másik szülőnek, mert ő maga érez szégyent.


Neki biztos megérte, mert nem az volt a cél hogy az apja megbűnhődjön, mert akkor az első dolga hogy elmegy a rendőrségre, olyan szervezetekhez akiknek ez a hatásköre. De nem. Ő az egész országnak adta ezt elő. Miért? Miről szól ez, ha nem arról hogy besározzak valakit? Miről szól, ha nem arról hogy én legyek a címlapon?

2021. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Én is leírom újra, hogy a videóban benne van minderre a válasz.
2021. dec. 31. 21:12
 15/60 anonim ***** válasza:
31%

14


Igen, meg a posztjában is amikor előállt már akkor dadogott valamit a húgáról, hogy őt valószínűleg manipulálva van és biztos most ő maga az ellenség, blablabla. Pedig akkor még nem írt semmilyen levelet a testvére. Mintha előre tudta volna, hogy a testvére ellenkezni fog. Óriási nagy kamu ez, semmi más. De az is igaz, amíg ő nyilatkozik és adja elő a sztorit, addig nála van az irányítás.


Te viszont totál érthetetlen vagy kérdező. Megkérdezted a véleményeket, van aki szerint ordas nagy kamu, van aki szerint nem. Szerinted nem. Ok, értjük. És most mi a cél? Aki nem veled egyező véleményt ír azzal leállsz veszekedni hogy márpedig neked igazad van? Vagy most mi értelme van ennek? Kiírtál egy kérdést egy olyan dologról, amiről senki sem tud semmit, csak azt, hogy az egyik fél hazudik. Szilveszteri veszekedésnek a semmiről arra jó, másra nem igen. Ebből tanulni nem fog senki vagy konklúziót levonni.

2021. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz minden oldalról nézve ez az egész, akár igaz, akár nem. És a társadalom is igazán gáz, hogy hagyja az ilyeneket vagy megtörténni, vagy...
2021. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 Dzsoki ***** válasza:
36%
Kérdező!Csakhogy pofon nélkül,nem lett volna nemzetközileg is jegyzett sportoló.Vagyis,vállalta.Ilyen alapon,most Kovács Tanár Urat,elmarasztalnák?A gróf Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskolába jártam,a Vas utcába.Két sarok az egész,mégis egy kórház is,egy egészségügyis középiskola is és a Színház és Filmművészeti Főiskola is itt volt.Tehát,lehet,hogy nem is széchenyis volt a delikvens. Tanár Úr,a Vas utcában,ha meglátott valakinek a szájában egy cigit,akkor a cigit kivette az elkövető szájából és adott,két pofont.Én,nem dohányzom,de akár 40 év múlva,most jönne valaki,hogy mekkora erőszak áldozata volt?Akkor egyébként a cigis is egyetértett az intézkedéssel!
2021. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
34%

17


Hiába magyarázod neki, szerintem ő eldöntötte hogy ő márpedig tuti igazat mond, aki pedig nem így gondolja, azzal vitatkozik.


Viszont a jog világában létezik egy olyan alapfelállás, hogy a vádlónak bizonyítania kell az adott cselekményt, míg a vádlottnak NEM KELL bizonyítania az ártatlanságát. Na ő pontosan ezért állt elő az Instagramon meg Youtube-on, mert pontosan jól tudja ő maga is, hogy semmilyen bizonyítéka nincs arra, hogy 25 évig őt abuzálták, viszont sározásra tökéletes, meg arra hogy a címlapon legyen. Milyen szexuális erőszak áldozata volt? Alányúltak? Miért nem ment rögtön a rendőrségre hogy apám szexuális erőszakot alkalmaz rajtam? Akkor nem volt fontos? 2021 december végén hirtelen fontos lett 25 év után? Ő már persze azt is tudja előre hogy majd a húga valószínű befolyásolva lesz és lám előkerül egy levél amin kivehető hogy tényleg befolyásolva volt? :D Istenem, annyira átlátszó az egész...

2021. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Dzsoki ***** válasza:
0%
Szóval,promó.Nem szeretem a Norbikát,de a döngő léptű anyukák meg a 100 kiló feletti férfiak froclizása,nagyobbat ütött.
2021. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vitatkozok, hanem tényeket közlök. Direkt mellékeltem a videót, hogy akit foglalkoztat annyira a téma, hogy időt szakítson rá, nézze meg. Jeleztem is, hogy a rendelkezésre álló információkból próbáljon véleményt alkotni mindenki, de aki nem látta, az nem tud, mert nem ismer minden elhangzott részletet. Ha valaki kötekedésnek veszi, hogy már kétszer leírtam, hogy az interjúból kiderül, hogy miért most áll elő ezzel az egésszel, azzal nem tudok mit kezdeni.
2021. dec. 31. 22:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!