Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan nő a mai világban a...

Van olyan nő a mai világban a 21.században akire a nők felnézhetnek amiért tesz a nőkért? Szerintetek valaha berobbanhat egy ilyen nő akit nem értenek félre? Van már ilyen?

Figyelt kérdés

Aki tisztába teszi a dolgokat és azzal kezdi, hogy nem a nők elnyomásáról van szó!?

(Szerintem teljesen félre van értelmezve ez az egész, mert rosszul lett tálalva.)


Egy nő, aki például elmondja mennyire fontos fél évente nőgyógyászhoz járni?

-Milyen női betegségek vannak?

-Miben szenved a nők több, mint fele akár?

-Akár népbetegség megelőzéséről, mert nem csak a nőkről van itt szó, hanem arról amiről nem beszélünk.

-Hogy a méhnyakrák elleni oltás semmit sem ér, mert sokan úgy is rákosak lettek, hogy megkapták?

-Elmondja mi az a 4 menstruációs szakasz?

-Melyik ciklusban mit kell enned nőként?

-Mik a menzesz mellékhatásai és mit kell ellene tenned?

-Miket a legjobb csinálni terhesség előtt, alatt, után? Hogy pl. ne adj tápszert a babának?

-És ki tudja mégennyi női dolog létezik!


De alapból kellene önismereti órát is tartani vagy test és lélek órát!

Mert nem kell a nőket beskatulyázni csupán meg kell tanulni hogyan kell kiismerni egymást.


Nem az elavult dolgokat kellene tanítani, mint pl.a menzesz hasi görcsökkel jár!

Nem a menzesz nem fáj!

Mikor jutunk el oda, hogy a felvilágosítás nem lesz tabu és nagyobb figyelmet kapnak a nők, mert a mi biológiánk egyszerűen más! Sokkal másabb! De már az élet stílusunk is.

Pl. mihamarabb gyantázni kell járni, mert hát mégis csak kellemesebb...

Test egészség óránál nem csak ezekre, hanem a higiénia fontosságára, hivatalos fogmosási technikára is gondolok...


Félre értés ne essék, nem vagyok feminista, de valljuk be, hogy nincs elég figyelem fordítva a nőkre.

Komolyan senki nem gondolja, hogy kellene nekünk havi 1-2 szabadnap a menzesz első 2 napján?

Ez amolyan titkos női dolog....szerintem egyik pasi sem tudja milyen durva vérzésről beszélünk, mert soha nem látják, ugyanis mi diszkréten intézzük ezt a dolgot.


2022. máj. 14. 23:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

14-es Még jó hogy magadat megcáfolod rögtön 2 pontban, tehát nincs több ciklus, és nem a menstruációnak vannak szakaszai.

Leírod 1 ciklus szakaszait.

follikuláris fázis

ovuláció

luteális fázis

menstruáció

2022. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nő vagy?


Te írtad ki a menstruációs szabadsággal kapcsolatos kérdést?


Reklámozni, eladni akarsz vmit?

2022. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem.
2022. máj. 15. 12:27
 24/45 anonim ***** válasza:
80%

23

Értem. Tök ugyanolyan buta vagy, mint az az illető.

2022. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Csak 1 videó tőle, ezt a linket tudom most berakni.


[link]


Ő pedig Gigi:


[link]

2022. máj. 15. 12:32
 26/45 A kérdező kommentje:

24 ja ha nem akarok eladni semmit akkor az vagyok? Nem tudom mire fel személyeskedsz, de bemutatkoztál kár neked válaszolni is.


Egészséges termékeket és ételeket fogyasztok, küldjek linket amin tudsz vásárolni? Vagy mit is akarsz tőlem?

2022. máj. 15. 12:34
 27/45 A kérdező kommentje:
22. Ez az első és egyetlen kérdésem ebben a témában igazán őszintén mondom. De ezt az is tudja aki azt a kérdést írta ki.
2022. máj. 15. 12:35
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

26

"ja ha nem akarok eladni semmit akkor az vagyok?" Logika nulla.


Ugyanazt a totálisan tudatlan szöveget nyomod, mint az az illető. Csak ugye ő férfi... Te meg nő vagy. A te részedről még tolerálhatatlanabb, hogy a legalapabb dolgokkal sem vagy tisztában és még te oktatsz minket.


Azért kérdeztem, hogy mit akarsz, mert nem értem, mire akarnak ezek a kérdések kilyukadni. A nők ciklusával kapcsolatosan okoskodik mindkét kérdés. Vajon miért? Nem tudom a választ, de egyre jobban érdekel.

2022. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%

25

Jaj, a tiktokos néni a Bogi? Nagyon ijesztő egy nő. :)


A Gigit meg szerintem akkor sem hallgatnám végig egy órában, ha pisztolyt szorítanának a fejemhez vagy 1 millió forintot adnának.

2022. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
75%

Szóval Kérdező, szerinted ez a két képzetlen ripacs hiteles forrásnak minősül?!

Hát ezek után akkor nem is csodálkozom a "tudás"szinteden...

2022. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!