Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan nő a mai világban a...

Van olyan nő a mai világban a 21.században akire a nők felnézhetnek amiért tesz a nőkért? Szerintetek valaha berobbanhat egy ilyen nő akit nem értenek félre? Van már ilyen?

Figyelt kérdés

Aki tisztába teszi a dolgokat és azzal kezdi, hogy nem a nők elnyomásáról van szó!?

(Szerintem teljesen félre van értelmezve ez az egész, mert rosszul lett tálalva.)


Egy nő, aki például elmondja mennyire fontos fél évente nőgyógyászhoz járni?

-Milyen női betegségek vannak?

-Miben szenved a nők több, mint fele akár?

-Akár népbetegség megelőzéséről, mert nem csak a nőkről van itt szó, hanem arról amiről nem beszélünk.

-Hogy a méhnyakrák elleni oltás semmit sem ér, mert sokan úgy is rákosak lettek, hogy megkapták?

-Elmondja mi az a 4 menstruációs szakasz?

-Melyik ciklusban mit kell enned nőként?

-Mik a menzesz mellékhatásai és mit kell ellene tenned?

-Miket a legjobb csinálni terhesség előtt, alatt, után? Hogy pl. ne adj tápszert a babának?

-És ki tudja mégennyi női dolog létezik!


De alapból kellene önismereti órát is tartani vagy test és lélek órát!

Mert nem kell a nőket beskatulyázni csupán meg kell tanulni hogyan kell kiismerni egymást.


Nem az elavult dolgokat kellene tanítani, mint pl.a menzesz hasi görcsökkel jár!

Nem a menzesz nem fáj!

Mikor jutunk el oda, hogy a felvilágosítás nem lesz tabu és nagyobb figyelmet kapnak a nők, mert a mi biológiánk egyszerűen más! Sokkal másabb! De már az élet stílusunk is.

Pl. mihamarabb gyantázni kell járni, mert hát mégis csak kellemesebb...

Test egészség óránál nem csak ezekre, hanem a higiénia fontosságára, hivatalos fogmosási technikára is gondolok...


Félre értés ne essék, nem vagyok feminista, de valljuk be, hogy nincs elég figyelem fordítva a nőkre.

Komolyan senki nem gondolja, hogy kellene nekünk havi 1-2 szabadnap a menzesz első 2 napján?

Ez amolyan titkos női dolog....szerintem egyik pasi sem tudja milyen durva vérzésről beszélünk, mert soha nem látják, ugyanis mi diszkréten intézzük ezt a dolgot.


2022. máj. 14. 23:50
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Szerintem azok a tudatlanok, akik nem hajlandóak ezzel a témával foglalkozni. Sőt bírkák akik csak csőlátással élnek, inkább élzárkóznak a témától és megállás nélkül csak tagadnak.

Kifejezetten nagy ostobaság.

Remélem, hogy neked nem, de legalább sok nőnek hátha segítettem akár egy mondattal is.

Ha nem érzed itt jól magad, akkor ne rajtam és másokon vezesd le a feszkódat, hanem menj tovább.

2022. máj. 15. 15:30
 32/45 anonim ***** válasza:
81%

31

"nagyon kevés nőt kedvelek egyébként, olyan ritka az aranyos, jó szívű nő."


Szerinted. Szerintem meg sok van.



"Rendben csináljuk csak tovább mi vagyunk az erős nők, akiknek semmi bajuk sincs, de azt sem tudjátok megmondani miközben megállás nélkül orvoshoz jártok, panaszkodtok és mindíg van valami bajotok, hogy mégis melyik ciklusban vagytok."


Több ciklus is van?


"Újjabb csalódás ez az egész.


Tejelsen felesleges volt leírnom a gondolataimat.


Sőt, én kérek elnézést.


Ha eddig nem utáltam a nő társaimat...az egyetlen értelmes teremtések a Földön a férfiak."


Ha értelmes dolgot írtál volna, akkor örömmel hallgatnálak.


"Kivétel az a marék intelligens nő akik árasszák a tudást és nem kanapéhuszárkodnak, hanem oktatnak. Vagy azok a nők akik egyszerűen segítőkész, empatikus művész lelkek."


Azt úgy mondjuk, hogy árasztják.

2022. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
81%

33

Az a válaszom egyébként, hogy nincs szükségem semmilyen olyan nőre, akire felnézhetek. Megtanultam még fiatalon figyelni a testem jelzéseire. Szedtem fogamzásgátlót, fájni kezdett tőle a hasam, abbahagytam. A menzeszem nem fáj. Szültem, szoptattam, ezeket is megoldottam. Most lassan menopauzába lépek, csatlakoztam egy fb csoporthoz.


Egyébként Cserháti-Herold Jankát nagyon szeretem, mert egy okos, kedves, nyitott nő (ő a fogamzásgátlással szexualitással foglalkozik).


Madame Curie az egyik példaképem, mert ő az egyetlen ember a földön, akinek két Nobel-díja van. De gondolom te nem tudod, hogy ki ő.

2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
*fogamzásgátlással és szexualitással
2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Még őt is nagyon szeretem: Mester Dóra Djamila. Ő is a szexualitással foglalkozik.
2022. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Na végre mondtál valami értelmeset is, ahelyett, hogy kimásolnád a fél szöveget amit írtam aztàn alá írj, egy szót ami véletlenül rosszul sikerült.

Ez a fő kérdés, hogy vannak-e ilyen nők, akik tesznek a nőkért.

Köszönöm szépen.

2022. máj. 15. 15:56
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2022. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

"Sőt bírkák" 🤦

birka

i

rövid i

És akkor még csodálkozol, hogy rád senki sem néz fel...

2022. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
68%

Az akikről te beszélsz m, akik elájulnak pl vagy a fájdalomcsillapító se nagyon segít azok nagyon kevesen vannak. Egy átlag nő pedig ha bevesu egy vagy két fajdalomcsillapitót egy nap annak elmúlik a fájdalma. Akkor is bevenné ha nem menne dolgozni tehát nincs értelme otthon lenni ha úgyse fáj a hasa vagy csak egy picit fáj. Kis fájdalommal meg lehet dolgozni, a lakosság egy részének férfiakat is beleértve van valamilyen fájdalma teha hogy most éppen nekem menstruációs fájdalmam van senkit se fog meghatni, de nem is várom el. Mert másnak fej, ízület, hát fájdalma van. Akkor most álljon meg az élet mert mindenkinek fáj valamije? Akkor még ott van az a sok száz ezer nő aki fogamzásgátlót szed, nekik pedig nem fáj.

A nők 90%-a úgyse lenne otthon mert elmenne ide-oda haverokhoz, családhoz, esetleg kirándulni, tehát a pihenésre kapott szabadnap nem érné el a célját. Ellenőrizni meg úgyse lehet, nem lehet gps-t szerelni az emberekre higy ők valóban otthon vannak-e. Hétvégén dolgozóknak is rendszeresen hétvégente jönne meg, csak azért higy szabad hetvegejük legyen.

2022. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Elárulom a helyesírásom mindíg is kifogástalan volt és hihetetlen, hogy újra van rakva egy készülék és automatikusan kijavít a hibajavító és minden szót újra el kell menteni normálisan.

De még rosszabb, hogy valakinek csak az jön át mit hibázok.

1 szót van, hogy 5x újra kell írnom.....

Mellesleg azon SoHa sincs kiakadva senki, hogy az emberek többsége nem tudja, hogy szóközt kell rakni a vessző után.

Dehát aki csak ezt figyeli, az amolyan minden lében kanál ember.


Az is hihetetlen, hogy annyi szöveget írtam, hogy egy A4-es lap mindkét oldalán bőven elférne és tényleg csak az számít, hogy havi 1-2 szabadnap kellene a vérzés miatt?

Nem kell azt játszani, hogy úgy kell minket kezelni, mint a férfiakat. Egyszerűen ez természetellenes.


(Sok nőnek, köztük nekem is az első napon óránként kell cserélni.

Nem az egyébként nem normális alhasi fájdalom miatt kellene a szabadnap, de nem is értem miért sajnálnátok egyesektől....)

2022. máj. 15. 23:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!