Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek Magyarországon sokkal jobbkedvűek lenni és nem búskomor, gondterhelt arcot vágni minden reggel? Mibe telne úgy indítaniuk a napot, hogy ne az húzza le a másikat, hogy a boldogság legapróbb forrását sem látni az arcukon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 08:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%

09.01-nél a pont, bár a himnusszal kapcsolatos véleményével nem értek egyet!

Nick Vujicic mitől tud örülni?

Vagy a Gulagon miért volt életmentő, ha a csoportban a nap végén mindenki mondott valami jót, ami aznap történt vele? Lehet, az volt a legnagyobb jó, hogy aznap nem szakadt tovább a ruhája, de valami pozitív kellett ahhoz, hogy bírja a következő gyötrelmeket.

Nem kell fennhangon rinyálni, rögvest kevesebb hasonló hangvételű válaszreakció ér hozzánk, mindjárt derűsebbé válik a környezet.

Korántsem biztos, hogy a leghangosabban jajveszékelő van a legnagyobb bajban, sőt!

2022. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel pl sz@rrá áztam abban a tudatban, hogy egész nap vizes ruhában kell ülnöm a 16 fokban. Mégis mi a bánatnak kellene örülnöm? :D
2022. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
8%
Például annak, hogy ha okos vagy, a következő hasonló reggelen lesz módod száraz váltásra.
2022. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem lesz módom, ez nem az okosságtól függ.

Amúgy is mindegy, cipőm van váltó de a kinti nem szárad meg mire indulok haza, szóval akkor is kell órákig vizesben ülnöm ha hozok váltóruhát.

2022. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
Ezekben a fideszes időkben nagyon kevés dolog van, aminek örülni lehet.
2022. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2022. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
98%

#16

Ezt azok szokták mondogatni akiknek fogalmuk sincs hogy hogyan lehetne megoldani egy problémát, mégis okosabbnak akarnak tűnni másoknál. :)

2022. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem, csak a picsogók várják mástól a megoldást.
2022. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

#18

Ki írta, hogy mástól várná a megoldást? Én speciel csak annyit írtam, hogy van oka amiért nem vigyorgok vadidegenekre.

2022. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Oszinte oromre itt sztem ne szamits, foleg mostansag, elegge betesz anyagilag a valsag sok sok csaladnal. Ertheto a az altalanos negativ hangulat.

Mu jokedv meg nem egeszseges.

Nalam mentalis betegseg miatt van folyamatosan hangulatingadozasom a jokedvbol a sz#r kedvbe. Aztan en vagyok a barati korbol, aki meg ha savanyu pofaval ul a honap egyik felen a masik felen probalok jopofa lenni meg derus, vagy probalnom se kell. En azon akadok ki mikor valaki varja h jokedv legyen, de tenni nem tesz hozza semmit egy tarsasagban, vagy meg van azzal h mas valaki adja a pozitiv energiakat.

2022. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!