Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek Magyarországon sokkal jobbkedvűek lenni és nem búskomor, gondterhelt arcot vágni minden reggel? Mibe telne úgy indítaniuk a napot, hogy ne az húzza le a másikat, hogy a boldogság legapróbb forrását sem látni az arcukon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 08:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
87%

#29 nagyon jol leirta.

Birom amikor az emberek nem megkerdeznek a masikat h he mi tortent, hogy vagy ? nem tunsz boldognak....vagy ha idegen csak belegondolnanak h lehet akarmi a masikkal, vagy az arca szimplan ilyen, reggel meg mindenki olyan amilyen. Ehelyett megy a leszologatas.

En ma reggel majdnem duhrohamot kaptam a buszon, mert b#sztak odebb allni a buszon a kilometeres ures helyre a kedves utastarsaim, inkabb alltak mint heringek a csepp agyukkal es nyomorogtakfel oran at, en meg nem tudtam odebb allni, mert tele voltam boronddel meg taskaval es ha beallok elallom full az utat.Tessek buskomorsag, valaki meg mar reggel agyfhaszt kap a h*lyektol.

2022. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen igazad van, egyetértek vele. Ehhez kellene az is, hogy pl.: nem uszító plakátokat lát az ember az utcán...
2022. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

32


Plakát... Amikor ki voltak országszerte ragasztva az oltásra buzdító plakátok, melyeken mindenféle sztárok,énekesek és más ebben a témában teljesen inkompetens személyek győzködtek az injektálás szükségességéről,veszélytelenségéről,akkor nekem ezek azért okoztak némi örömöt.

Történt ugyanis,hogy egyik nap azt láttam,hogy a szél egymás után 3-4 ilyen ocsmány falragaszt leszaggatott.Na,akkor azért elmosolyodtam.

2022. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem hazafele munkabol mar mindenki kicsit jobb kedvu.

En azt utaltam mikor gyarban dolgoztam, hogy mi munkasok reggel 6kor mar alltunk a soron, az irodasok 8-9-re bejottek, vegigmentek a gyaron rohogve, vihancolva, kaveval a kezukbe. Ezzel is a felsobbrenduseguket mutogatva.

2022. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!