Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek Magyarországon sokkal jobbkedvűek lenni és nem búskomor, gondterhelt arcot vágni minden reggel? Mibe telne úgy indítaniuk a napot, hogy ne az húzza le a másikat, hogy a boldogság legapróbb forrását sem látni az arcukon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 08:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem a folyton erőltetetten és kényszeredetten mosolygó embereknél sincs valami rendben..Már-már félelmetesek.

Annál még a búval b***ott ábrázat is jobb.Az legalább őszinte.

2022. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21%

Mert csak a búvalbélelt és a folyton, erőltetetten, és kényszeredetten mosolygó magatartás létezik, nincs középút?!

Gyilkos vagyok, vagy szent, más lehetőség nincs?

2022. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ha egyszer nincs jó kedvem, akkor igen, csak erőltetetten , kényszeredetten tudok mosolyogni.

Az őszinte mosolygáshoz jó kedv kellene. Amim nem lesz pl egy borongós esős munkanap reggelén.

2022. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%
2022. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Van eleg gondom mostanság,reggel álmos vagyok.És mivel szép is vagyok,minden hülye megtalál,mert azt hiszi,hogy egy udvarias mosoly vagy szó azért van,hogy ismerkedjek velük.
2022. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Reggel sokan még álmosan indulnak el otthonról munkába, iskolába. Van, aki előtte még kutyát sétáltat, a gyerekeit viszi óvodába, iskolába.

Én pl. nyáron nagyon rosszul aludtam a meleg miatt, most végre jól alszom, és most hozná be a szervezetem az elmaradt alvást, úgyhogy gyakran indulok el otthonról úgy, hogy tudtam volna még aludni. Rosszkedvem nincs, csak álmos vagyok még, ez látszhat komorságnak.

2022. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
#3 Arra nem gondoltál, hogy ő így próbálja tartani magát, különben már eret vágott volna? :D Nekem van olyan ismerősöm, nem minden az aminek látszik.
2022. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az arcom.
2022. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem teljesen értem hogy egy ilyenné lett országban egy ilyen időben amit jelenleg élünk, mi a gond a búskomor és gondterhelt arccal kora reggel munkába menet. Szerintem teljesen autentikus és őszinte! Bár ne így lenne, de ez van ami.


Gondold végig, nagyon sok ember éhbérért kapar, olyan munkát amit szívből utál de nincs neki más, annyi havi munkaórában ami már nem egészséges, és gyakran a nem fejlesztett közlekedési hálózat miatt még túl sok idő is a napi ingázás mire odajut. Ráadásként minden egyre lepusztultabb és romosabb, egyre kevésbé működik. Plusz a szemét ami eláraszt mindent, nameg a söpredék akik egyre szabadabban garázdálkodnak az utcákon, nyíltan és közveszélyesen bűnözve. Nem hinném hogy ezekután az átlagemberen kellene számonkérni a hangulatát és közérzetét, ha ilyen alantas körülmények között kell létezzen.


Ráadásként sokan szó szerint fizikális fájdalommal élnek napról napra, lerohasztott egészségügy a féléves, éves várólistákkal, vagy a feketemunka miatti tb-ből kiesettség miatti totál ellátatlansággal. És akkor a rengeteg kezeletlen mentális gond még külön rájön erre, ami megoldására szintén se kapacitás se szándék, viszont ez a fajta élet ami nálunk van, táptalaja mindenféle változatos lelki és mentális bajnak.


Biztos akad még rengeteg más tényező is, de már magában ezek a dolgok eléggé megölik a pozitivitást, kora reggel munkába menet.

2022. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy az ilyen paprikajancsik a semleges arckifejezést búskomorságnak veszik.


Kezd el pénzt osztogatni az utcán, mosolyogni fognak rád. Addig meg kuss és törődj a magad dolgával.

2022. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!