Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már rajta betörőt...

Kaptatok már rajta betörőt vagy tolvajt?

Figyelt kérdés

Tehát betörőt, amikor hazaérkeztetek, vagy esetleg éjszaka gyanús zajra ébredtetek.

Vagy tolvajt, ahogy el akarja lopni az autótokat, motorotokat vagy kerékpárotokat vagy akármit.

Ha igen, mit csináltatok?



2022. dec. 17. 10:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1: Ezt felesleges beírni.
2022. dec. 17. 10:52
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Bolti tolvajt igent. Jeleztem a pénztárnál.
2022. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3: És ez hogy zajlott? Láttad, hogy zsebretesz valamit? És utána közrefogták?
2022. dec. 17. 10:55
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
A ruhája alá rejtett egy árut. Jeleztem a pénztárosnak, utána nem tudom mi volt.
2022. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Besurranó tolvajt vettem észre, hogy benyitott, szerencsénkre nyikorgott a bejárati ajtó.
2022. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6: És utána mi történt?
2022. dec. 17. 11:26
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

Most nyáron történt. Nagy forróság volt és rosszul aludtam így hajnalban amikor már pirkadt felkeltem és kimentem dohányozni. Kint a verandán állva láttam meg a betörőt, ahogy támasztja a villanyoszlopot. Rákiabáltam és elszaladt.


A másik már nem most történt, de az is nyáron volt. Egy reggel arra keltem, hogy a veteményesemben jelentősen megfogyatkozott a paradicsomok száma. Tuti betörő volt de nem jöttem rá, hogy ki lehetett.


Ezek egy kis faluban történtek, itt élek már gyermekkorom óta és rengeteget láttam 45 év alatt, de most regélni nem szeretnék.

2022. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
7. Hatos vagyok: Kertváros sötétedés után. Bejön a kertbe és ha nincsenek behúzva a sötétítő függönyök, akkor felméri, hogy az otthonlévők a lakás melyik részén vannak. Nálunk is ez történt. Nem akart bejönni csak benyitni a bejárati ajtón és ami ott a keze ügyébe kerül azt ellopni. Szerencsére mi a nyikorgó ajtó miatt ezt észrevettük, az ember meg iszkolt el és ugrott ki a kerítésen de a szomszédaink nem voltak ilyen szerencsések, ott a bejárati ajtó közeléből elemelt egy táskát iratokkal, pénzzel. Azóta zárjuk az ajtót.
2022. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Igen, még tavaly, valamikor tavasz-nyár táján. Akkoriban volt az egyik szomszéd mániája, hogy mindegyik lépcsőházi ajtót nyitva tartotta, még éjjel is, illetve kicsit meg is buherálta, hogy ne is lehessen jól zárni. Ami alapból sem túl szerencsés dolog, főleg nekünk, földszinti lakóknak nem.

A lényeg, hogy motoszkálást hallottam a kilincs, kulcslyuk körül, és mivel tudtam, a szüleim még nem jönnek haza, hogy nem ők matatnak kint. A telefonomon benyomtam a lenti zenét, elég nagy hangerőn, majd odamentem az ajtóhoz, ki is nyitottam, de addigra kifutott a lépcsőházból, és nem láttam ki is volt.


https://www.youtube.com/watch?v=KyF6RBL3LB0&ab_channel=KMusi..

2022. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!