Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már rajta betörőt...

Kaptatok már rajta betörőt vagy tolvajt?

Figyelt kérdés

Tehát betörőt, amikor hazaérkeztetek, vagy esetleg éjszaka gyanús zajra ébredtetek.

Vagy tolvajt, ahogy el akarja lopni az autótokat, motorotokat vagy kerékpárotokat vagy akármit.

Ha igen, mit csináltatok?



2022. dec. 17. 10:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm biztonsági őr, sokszor elképzeltem már ahogy egy cigánycsajt lopás közben rajtakap.
jan. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Személyesen nem. De egyszer betört hozzánk egy fickó, ellopott egy-két dolgot. Már le is mondtunk róla, hogy valaha is előkerül, fizetett is a biztosító valamennyit. Aztán egyszer csak kapunk egy rendőrségi értesítést, hogy meg lett a banda. Úgy találták meg őket, hogy valahová, talán egy raktárba betörtek, és zabáltak, mintha otthon lettek volna. :D Aztán meg lefülelték őket. Az ügyvédjük javaslatára bevallottak még néhány ügyet, köztük a miénket is. Még most is megvan a bírósági ítélet, jó vaskos. Van benne néhány különleges név, gondoltam rá, hogy a Facebookon rákeresek, hogy mi van velük, esetleg rájuk írok egy kamuprofilról, talán még az iserőseiknek is, de azt hiszem mégse teszem.
márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!