Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már rajta betörőt...

Kaptatok már rajta betörőt vagy tolvajt?

Figyelt kérdés

Tehát betörőt, amikor hazaérkeztetek, vagy esetleg éjszaka gyanús zajra ébredtetek.

Vagy tolvajt, ahogy el akarja lopni az autótokat, motorotokat vagy kerékpárotokat vagy akármit.

Ha igen, mit csináltatok?



2022. dec. 17. 10:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező:

17-es vagyok.


Az úgy volt hogy hajnali fél 5kor keltem, mert mentem volna dolgozni. Ikerházról van szó, szóval a szomszéddal egymás mellett van a falunk.

Nyugiban iszogattam a kávémat amikor azt hallottam, mintha puffogna valami. Egy nagyobb puffanást hallottam, aztán 10 percen keresztül folyamat kisebbeket... Mint amikor valamit dobálsz le a földre olyan hang volt. Kimentem a kertbe, a full sötétben csak elemlámpa fényeit láttam a szomszéd házban... akkor realizáltam hogy nem is az ablakukon keresztül látom, mert konkrétan ki volt szedve az ablak... mint utólag kiderült körbevágták és kidobták a hóra. Onnan mentek be.

Visszamentem a házba, hívtam a rendőröket hogy eksön van a szomszédomban.


Kijöttek, elfogták őket. Ketten voltak, egy éjszaka alatt ez volt a 3. ház amit kipakoltak (volna). De itt ráb@sztak.

Amúgy akkora kárt okoztak, hogy brutális. Az ablak egy dolog, de az egész házat felforgatták...

de úgy kell elképzelni, hogy az ágymatracokat felvágták hátha abban van valami elrejtve... Fürdőszobában a tégelyes krémeket kiburogatták.... természetesen kávét és borsot szórtak szét az egész házban hogy eltüntessék a szagnyomukat... meg ilyenek. Szóval kemény.


A másik eset meg a szemközti szomszédomban történt, mondjuk az nagyobb eksön volt, mert felébredt a szomszéd arra hogy motoszkál valaki.

Rajtakapta a C - t hogy épp a konyhaszekrényt vizsgálja át, elkezdett üvölteni vele... el lehet képzelni mekkora hangerővel, ha én a szomszédjában hallottam.

Aztán a C -nak valahogy sikerült kikerülnie az utcára (állítólag ugyanúgy a spejz ablakon keresztül, ahol be is jutott....), én addigra értem ki a házból mire a szomszéd már futott utána egy vasvillával.

Üldöztük ketten, meg üvöltöttünk hogy rabló, tolvaj, állj meg C a k@rva anyádat, kibelezünk te féreg... akkor még ketten csatlakoztak az üldözésbe mire rájött a gyerek hogy az esélyei a nullához konvergálnak úgyhogy megállt.


Belevágtuk a földbe, aztán amíg a zsaruk nem jöttek addig négyen térdeltünk rajta.

2023. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
13 h körül jöttem haza a munkahelyemről. Lifttel mentem a 3.-ra. Kinyitom az ajtót, látom , a lifttel szemben lévő lakás kamra ablakán ugrik ki a cigány, előtte a haverja, szórták szét a vhs kazettákat, és usgyé, le a lépcsőn, pillanatok alatt eltűntek. Ez úgy 89-ben volt. Szóltam a házmesternek, hívta a rendőröket. Nem lettek meg.
2023. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
3%
#21 C-k nem járnak egyedül betörni szóval ez kamu.
2023. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
23: Írja, hogy ketten voltak. Olvasás megy? 🙂
2023. jún. 19. 20:20
 25/32 anonim ***** válasza:
Mi egyszer egy baratommal egy lepcsohaznal vettuk eszre hogy sietosen cipelnek le nehez cuccokat , taskakat stb, gondoltuk koltoznek el. Kedvesen megkerdeztuk hogy segithetunk e. Segitettunk lecipelni egy zongorat, kaptunk erte fejenkent 5000 Ftot. Aztan kesobb gondolkodtunk , lehet hogy segitettunk valakiknek betorni valahova, mert nagyon sietosen tavoztak, illetve tobb butort is otthagytak, es a kepeket is fenthagytak a falon.
2023. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tolvajt, aki a krumplimat lopta még vagy 10-12 éve kb. 30-as kulccsal b*sztam pofán, mert épp azt értem el a garázsban.
2023. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekem évek óta lopják a pénzem, de nem tudok ellene mit tenni, mivel a kormány teszi...
2023. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem, de emberrablást már láttam pár méterről.
dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
28: Hogy történt?
dec. 23. 10:58
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
2 cigány mikor hazaértem kifutottak, utána mentem de kétfelé futottak, a rendőrség egy óra múlva jött
dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!