Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már rajta betörőt...

Kaptatok már rajta betörőt vagy tolvajt?

Figyelt kérdés

Tehát betörőt, amikor hazaérkeztetek, vagy esetleg éjszaka gyanús zajra ébredtetek.

Vagy tolvajt, ahogy el akarja lopni az autótokat, motorotokat vagy kerékpárotokat vagy akármit.

Ha igen, mit csináltatok?



2022. dec. 17. 10:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

Társasházban a lépcsőház felé esett a szobám.Este 21 óra körül többször lépteket hallottam.Egyszer,mikor felkapcsoltam a villanyt,abbamaradtak a léptek,innen lett gyanús.Párszor ugyanezt megcsináltam a visszatérő titokzatos idegennel,aztán egyik hajnalban fekszem az ágyban,és nagy meglepődésemre azt látom,egy szőke,türkizkék szemű,fakó bőrű Norvég állampolgárságú kisfiú emelgeti a függönyömet,és nézi,mit lehetne elvinni.Rászóltam,elment.

De ugyanebben a házban volt,hogy éjszaka láttam két,szintén északi országból származó fiatalembert,ahogy cirkálnak a körfolyosón,az egyik lakás előtt nagy érdeklődéssel meg is állt az egyik,de aztán elmentek.Másnap szóltam a tulajnak,hogy mi történt,legyen résen.

2022. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11: Komolyan északiak voltak vagy csak ironizálsz?
2022. dec. 21. 12:11
 13/32 anonim ***** válasza:
96%
Ironizálok,persze:)
2022. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13: Nekem személy szerint nem tetszik, hogy ezek a szlenges jelzők elterjedtek a bűnöző kisebbségiekre. Mert lehetséges, hogy adott esetben ténylegesen egy svédről vagy norvégről van szó, de valaki reflexből félreérti. (pl. "Ő is jön a buliba. És hozza a svéd barátját/barátnőjét is.")

Írj romát és az úgy rendben is van.

2022. dec. 21. 13:58
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Rendben,legközelebb romát írok.
2022. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
Aha,aztan letiltjak emiatt,h az igazsagot irja……
2023. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Én rajtakaptam, de nem hozzám hanem a szomszédba törtek be.
2023. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 NTBS ***** válasza:
56%
Nem.
2023. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
17: És hogy történt?
2023. jan. 31. 07:06
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

Kétszer. Pesti Agglomerációban az egyik legjómódúbb kertvárosban éltünk. Sokszor portyázik ott a kisebbség hogy mit lehet lopni. A 2010-es évek elején nekünk volt először automata kapunyitónk. Még aznap éjjel a gyárilag napbarnítottak ellopták. Az sem zavarta őket hogy a 2. emeleten az erkély tárva nyitva volt és egyből meghallottuk őket a fűrésszel. Voltak vagy 8-an. Hiába kiabáltunk rájuk nem zavartatták magukat. Mire leértünk már hűlt helye volt mindennek.

Második alkalommal ugyanezt akarták eljátszani, most csak 1 emberrel, de direkt csináltattunk egy riasztórendszert. Amint beugrott már riasztott a dolog és hallottuk a nagy puffanást hogy kiugrott. Onnantól soha nem próbálkoztak nálunk. De a szomszédoknál igen. Kénytelenek voltak ők is riasztórendszert alkalmazni.

2023. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!