Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 21/97 anonim ***** válasza:
79%

Nem kelett volna beadatnod, ingább rúgjanak ki, de akkor sem, azért sem, az egészséged fontosabb.

Nekem ott kellett hagyni a munkámat, de csak azért sem hagytam hogy beadják, ha kötelező lenne akkor sem hagynám, soha.

2023. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
39%
beadattam egy oroszt, két pfizert, nem tudom elkaptam-e a nagyon aktív időszak alatt, egyszer volt egy pár napos köhögősebb szakasz, nem tudom ráhúzhatom-e. úgy gondoltam veszélyeztetett vagyok túlsúly miatt, sok rossz esetet hallani. fura volt látni ennek a felfutását, ahol az első megjelenése előtt még mindenki az oltóanyagért sírt, majd úgy a második környékén miylen erősen elterjedtek az összesküvés-elméletes nézetek. nem tudom hova rakni, remélem csak hogy nem okoz nagyobb bajt később sem mintha meg sem próbáltam volna védekezni
2023. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
32%
25-ös, elterjedtek az összeesküvés elméletek, amik mára valósággá váltak😂
2023. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
30%
#26 egy szélesen elterjedt körben igen. de nekik általában nincs nagyobb rálátásuk a tényekre, csak hiszékenyek és könnyen befolyásolhatóak. de ez a megosztott kettősség mindig is jelen volt és lesz az emberek életében
2023. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
33%
az emberek vágyvezérelt gondolkodásúak, tehát mindenki szeretné elhinni hogy amit gondol az igaz, és ha a közvélemény nagy része épp afelé húzza hogy az egész csak egy hatalmas átverés volt, akkor az ő valóságában az lesz az elfogadott tény. más meg máshogy gondolja, aki esetleg kicsit jobban is ért a szakmai hátteréhez
2023. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem akiknek nem volt semmi előinformációja az oltásokról, azok mind beadatták, mert gondolták biztos megbízható. Én emlékszem még kb. középiskolában mentem utána jobban (egy barátomnak hála) hogy mit tudnak okozni a csecsemő és gyerekkorban adott oltások is hosszútávon. Pedig azok évtizedek óta használt oltások. Elég volt arra visszaemlékeznem. Egyszerűen behazudtam hogy oltattam, közben természetesen nem oltattam, papírt nem is kért róla senki, mert nem jártam olyan helyen.
2023. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
17%
Aki ennyire konteó hívő az elolvasta akármelyik vény nélkül kapható, teljesen mindennapos gyógyszer útmutatóját? Nagyjából az összesnél az van leírva, hogy minden is lehet a mellékhatása és mindenbe is belehalsz ha beszeded.
2023. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
42%
de írjátok már le, hogy mi kontejóóóó! mé nem írjátok le konkrétan?
2023. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
40%
#31! Hol vergődnek? Én egyet se láttam, tök jól vagyunk🤷🏼‍♀️
2023. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
25%
#31 És közben vedelik a sört, meg döglenek a gép előtt, 50 évesen meg elviszi őket az infarktus. De ennyi örömük legyen, hogy ők "okosak" :D
2023. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!