Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 71/97 anonim ***** válasza:

Otthon nemcsak a köztévét lehet bámulni.


Képzeld, otthon is lehet hatékonyan sportolni (akkor is, ha gőzöd sincs, hogyan), de létezik olyan is, hogy futás, bringázás, túrázás.

Plusz léteznek kreatív hobbik otthon, létezik ezer dolog, amiről lehet olvasni (regényt is, könyvet is, stb).

Vagy idegennyelvet tanulni.



Nem mindmeghaltak az oltatlanok a deltával bezárólag, de sokkal nagyobb arányban voltak súlyos betegek és haltak meg vagy lett örök egészségkárosodásuk.

(Igazából 1 év után azt látom, hogy az omikront is az oltottak úszták meg náthával, nagyon sok távolabbi ismerősöm lett súlyos beteg azzal is. A közelebbiek oltottak. Sajnálom, de tényleg azok.)

2023. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy őszinte leszek, átjöttek hozzám emberek és családtaghoz is átjártam, tőle késtem el hazafelé sokszor a kijárási tilalom elejét. 😁
2023. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:

#71!A futás, túrázás, bringázás nem otthon van. Futni utálok, biciklim nincs, tehát ezekből csak a túrázás jöhetett volna szóba. Egyébként nem azt mondtam, hogy otthon nem lehet mozogni, hanem azok a sportok, amiket én űzök, nem végezhetők otthon. Mivel pedig nekem AZ a hobbim, a céltalan otthoni ugrálás nyilván nem pótolta. Azt sem mondtam, hogy nem olvastam (sőt, pont az volt a téma, hogy igen), nyelveket pedig covidtól függetlenül minden nap tanulok. De mivel a kényszerből felszabadult időm ezeknél sokkal nagyobb részt tettek ki a napból, ráértem olyanokat olvasni, amire ma már rohadtul sajnálnám az időt.

"Igazából 1 év után azt látom, hogy az omikront is az oltottak úszták meg náthával, nagyon sok távolabbi ismerősöm lett súlyos beteg azzal is. A közelebbiek oltottak. Sajnálom, de tényleg azok.)" Ok.tegyük fel, hogy én ezt elhiszem. Miért zárja ki azt, hogy az én tapasztalatom meg pont ellentétes ezzel? Valószínűleg nem ugyanazok az ismerőseink🤷🏼‍♀️ Egyetlen embert se ismerek személyesen, aki meghalt volna covidban. Kórházba kerültet egyet. (Nem volt veszélyeztetett, és a 3.oltásának "legvédettebb" időszakában kapta el.) Otthon gyógyuló covidosok közül, aki rosszul viselte, mint oltott volt. (De nem minden oltott viselte rosszul.) Oltási szövődményekkel viszont sokat ismerek. Ez az én mérlegem.🤷🏼‍♀️ Szerintem az én helyzetemben, senki nem bánná, hogy nem oltatott. Nagyon lazán estem át, azota sincs semmi bajom+ld.fentiek.

#70

2023. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:

"Egyetlen embert se ismerek személyesen, aki meghalt volna covidban."


Mondjuk ennek örülj! :) Csúnya dolog, de kicsit irigyellek.


Mondjuk én meg oltási szövődményest csak egyet ismerek, az edzőm. Senki mást.

Pedig mostani munkatársaim, az előzőek, az egész család és baráti kör 3-szor oltott.

2023. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
41%

#74! Miért örülnék? Ha meghal valakim, ugyanúgy sajnálom, ha covidban halt meg, vagy autóbalesetben, rákban, vagy bármi másban. Nem teszek ilyen különbséget.

"Pedig mostani munkatársaim, az előzőek, az egész család és baráti kör 3-szor oltott." Hacsak nem egészségügyis vagy, akkor nem lehet olyan túl nagy ez a kör, különben a nagy számok alapján, lenne köztük oltatlan. (Vagy van,csak nem tudsz róla.) Ha 100fővel számolunk, még akkor is sok az 1 fő szövődményes.

#73

2023. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
70%

“ Valószínűleg többet olvastam a témában, mint te, amikor rohadtul ráértem, mert az elmeháborodottak elvették a munkám és a szórakozásom is. Szerencsére azóta jobb dolgom is van annál, hogy hülyeségeket olvasgassak.

Kettőnk között az a különbség, hogy én tényeket írtam, te meg a nagy semmit. ”


Mucika, én kutatóként dolgozom, te meg sehol. Az, hogy a blikk.hu-n mennyit olvasgattál a témával kapcsolatban, az senkit sem érdekel. De hogy egy tudományos cikket sem olvastál (gondolom egy szót sem tudsz angolul), az 100%.


Jah mellesleg semmilyen tényt nem írtál. Vergődsz csak, meg tereled a témát, mint ahogy azt a birkák szokták :)

2023. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
0%

#76! Ja, hogy te vagy az a tévképzetes, aki egész covid hiszti alatt itt nyomta, hogy ő kutató? Már szinte el is felejtettelek! Mi újság veled? Megint bezártak egy pszichiátriát?🤔

Jól van, kutatgassál csak otthon, legalább lefoglalod magad és addig se ártasz senkinek. Csak ne felejtsd el mindig pontosan beszedni a gyógyszereidet. Ez nagyon fontos!😘

Részemről befejeztem veled a beszélgetést nagyon uncsi már olvasni a semmit.

2023. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
18%

75


Mondjuk COVID-dal meg rettentő sokan szövődményesek... Nem 100-ból 1.

Sőt, például a futós csoportok is tele vannak olyanokkal, akik a mai napig nem képesek arra, mint a betegségük előtt.

2023. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
41%

#78! Jó, ok. Ezt már leírtad 100x. Nincs kedvem ezen vitázni. Úgyse tudsz meggyőzni, ezzel csak magadat riogatod. Én attól ugyanúgy nem ezt látom a saját környezetemben. De, ha ezt látnám, a covidot magát akkor se tudnám megszüntetni, tehát nem stresszelnék rajta. (Egyébként saját magadnak mondasz ellent, mert az előbb még csupa oltott ismerősöd volt. Ha mégis szövődményük lett a covidtól, akkor az oltás marhára nem mentette meg őket tőle, szóval maga ez a tény se buzdítana oltásra senkit.)

#75

2023. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem én. De ez mindent megmagyaráz, hogy te minden kommentelőnek úgy írsz, mintha vele beszélték volna :D írtó ciki ahogy égeted magad. Elfogytak a konteók? Vége az m1 műsorának és uncsizol? Gondolom annyira azért nem, hogy fellapozd a mozaikos biosz könyvet és felhozd magad egy nyolcadikos szintjére
2023. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!