Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 81/97 anonim ***** válasza:
16%

79


Tényleg irtó buta vagy.

Nem a kezdetektől van oltás, kezdjük ott.


Nyugodtan riogasd magad az oltással, sőt, orvoshoz se menj, sőt, vonatra se szállj, az se tuti, hogy biztonságos, ott nem félsz attól, hogy minden ország csaknem összes szakembere átver?


Komolyan, gyakorikérdések színvonal....



Na, pá.

2023. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
43%

Az FBI igazgatója már nyiltan beszel arról, hogy a kovid laborszökevény, vuhani laborból van. Nem tobzoskáról, vagy denevérről ugrott az emberre, de a buta konteósok is ezt ugatták, már vagy 2 éve😃. Indexen(is) a hír!

Tudom, tudom és akkor mi van, akkor is védekezni kell ellene az oltással, blablabla......

Csak ha már akkor hazudtak, akkor úgy szívatás az egész, ahogy van. Csak azt vallják be, amit már végképp nem lehet tagadni.

De sok buta ember még mindig a tobzoska elméletben hisz. Hiába van a szeme előtt a valóság.

Azt is tudom, hogy sz@r érzés tudni azt, hogy átvertek, fel vetették veketek a kisérleti szurit, kockázatok tömkelegének teszitek ki magatokat, míg a tisztavérű oltatlanok élik világukat. Megértem ezért a frusztrációt.

2023. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
27%
Te tényleg azt hiszed utolsó, hogy ez igaz? :D FBI igazgatója mi? :D istenem, ezek az oltásellenesek mindent elhisznek, amit a neten olvasnak, olyan buták :(
2023. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
66%

Nem, 83-as,ezt csak úgy kitalálják, amikor beszél a videóban a fószer😂. Kamu az egész, el ne hidd már. A tobzoskáról ugrott rád!

82#

2023. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
58%

Azé ide teszek egy linket is😂.

[link]

A buták mi?

82#😂

2023. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
23%
Atya ég :D és még büszkélgetik is, hogy minden kamut elhisz és terjeszti is :D ezek az oltásellenes konteósok iszonyat buták
2023. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod , hogy átverés? Lehet, hogy az. Én csak azt tudom, hogy én 3 oltással még élek, cimborám nem oltatott meghalt, édesapám kollégája nem oltatott meghalt. Kis mikrokörnyezetemben elég sokan haltak meg ahhoz, hogy eszembe nem jutna, hogy rossz döntés volt.
2023. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 Waff ***** válasza:
69%
Teljesen oltatlan vagyok, soha nem voltam beteg a kovid alatt...és azóta sincs semmi bajom. Pesig azt mondták, hogy aki nem oltatja be magát az meghal...
2023. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
#88 Sokszor spoilereznek a jövőre nézve. Ezzel a mondattal konkrétan a következő mesterséges pandémiára utaltak, nem a covidra.
2023. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 Waff ***** válasza:
Ja értem. Hát akkor aki oltott megmarad, aki nem az kampó. :)
2023. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!