Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 11/97 anonim ***** válasza:
88%
#7! Csak a kedvedért írok ide. Oltatlan vagyok és elkaptam. 1kellemetlenebb napom volt, a többi lazább, mint bármelyik náthám. Szóval ne aggódj, túléljük😉
2023. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
19%
Az utcánkban él és csaj, és a férje, a férjnek pedig jóformán be kellett adatnia az oltást. Ugye nem nézték jó szemmel a munkahelyén, ha valaki konteókban hisz ahelyett hogy segítene megállítani a járványt... Szóval végül beadta magának a Pfizert, aztán mindketten hiszteriához közel, könnyes szemmel beszéltek erről, meg minden. Gondolom ő megbánta, bár azóta is kutya baja😅
2023. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
28%

"Tisztavérű oltatlan"


Csak megsúgom tiszta vérű, hogy átlag ember gyerekkorában kap vagy 20 oltást, hogy egyáltalán megérje a felnőtt kort... :D

2023. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
22%

Én mondjuk nem szaroztam ezen.


Elején megvártam, hogy kijöjjenek másokon a mellékhatások, ha vannak és annyi. Elsőre kínait kaptam, másodikra Pfizert kértem. Ha azt mondják, hogy kell emlékeztető oltás, akkor elmegyek oszt kapok.


Bele nem halt egyik ismerősöm sem. Sem Covidba, sem az oltásba.

2023. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
60%

15-ös, én a sz@r,kisérleti pfizerre gondoltam, nem a kanyaró oltásra😂. Megsúgom, az usában már pereket nyernek a pfizer ellen és az olyan munkáltatók ellen, akik kirugták az oltatlanokat.

Továbbra is maradunk tisztavérű oltatlanok😂. Nem kell aggódnunk a mellékhatások miatt, mint a szívizom gyulladás, sztrók, stb. Minket nem sikerült bepalizni.

2023. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
75%
Anyam ket baratnoje beadatta es mindketten odemasok lettek: egyiknek a terde,h jarni is alig tud,masiknak az egesz teste hasa,enni alig tud,mozogni alig tud,halalan van.
2023. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
67%

18-as, mi a kontejó😂? Írd már le konkrétan, higy melyik részre gondolsz és már linkelem is a cikket😂, te alusapka.

Szerencsére mi tisztavérűek maradtunk és maradunk is.

2023. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
69%

Elég sokan megbánták, de már késő, előbb kellett volna gondolkodni.

Nekem nem voltak influenza szerű megbetegedéseim, nem hagytam beoltani magam, mégsem kaptam el vírust.

2023. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
17%

"Most akkor azok írjanak, akik nem adatták be, és meghaltak! Nicsak egy sem írt, akkor senki nem is halt bele a fertőzésbe. Tiszta sor, há' nem? "

Nem értem, a kérdező mit rágódik még mindig ezen a témán a huszadik kérdéskiírásban is. Voltak, akik oltás ellenére is belehaltak. Voltak, akik oltás nélkül sem mutattak tüneteket. A kettő közötti lehetőségek száma igen sok, de azok is megtörténtek.

Találj már valami másik témát, mert a vírus már uncsi.

2023. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
82%
Nem meggyőződésből kaptam oltast. Nekem a munka miatt kellett, de magamtól nem adattam volna be, minek... azóta gyakrabban vagyok beteg, nehezebben gyógyulok és gyógyszer allergiám is lett.
2023. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!