Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
57%
#90 Nem sok embert fognak meghagyni az oltottak közül sem, viszont amilyen világ rájuk vár, abban nem élne senki szívesen..
2023. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
nem vár semmivel sem másabb Világ rájuk mint az oltatlanokra
2023. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy sok ember úgy tekint rá, hogy "én nem lettem beteg, akkor tuti hülyeség". Más meg belehal. Mintha azt mondanád, én ettem egy kiló mogyorót és semmi bajom. Mogyoróallergiában meghalni? Áh az kamu!
2023. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 Waff ***** válasza:
100%
Utolsó@: ezt az oltásra érted? Mármint hogy van aki nem lett tőle beteg, van aki belehalt (vagy azóta is betegeskedik). Mert jelenleg ez a helyzet.
2023. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
0%
94: A covidra értem. Több oltatlan ismerős sajnos meghalt a szövődményekben, mert nem vette elég komolyan az egészet. Lehet mondani, hogy oltással is meghaltak volna, de ezt már sosem tudhatjuk meg.
2023. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 Waff ***** válasza:
68%

Egy oltatlanról sem tudok aki meghalt volna covidba. Talán a közel 80 éves Kóbor akit a média lázasan felkapott, és a pajzsukon hordozták, mutogatva bezzeg a Kóbor meghalt, mert nem oltatott... (neem, nem azért mert közel 80 éves volt, dehogy, ááá....dehogy,ha oltat még 80 évet élhetett volna). Ja meg a Csollány Szilveszter, annyi bibivel hogy rövid időn belül kiderült hogy oltott....

Az egy dolog hogy minden halálesetet a kovid számlájára írtak, más dolog a valóság.

2023. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
50%
96: Gyerekkori jóbarátom harmincas éveiben elkapta a covidot, nem ment kórházba, 2 héten belül meghalt tüdőembóliában. Egy másik haverom apukája szintén, ahogy a vele azonos műszakban dolgozó kollégája is. Persze rájuk lehet mondani, hogy már 60 körül voltak....
2023. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!