Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 41/97 Cubina ***** válasza:
57%

Először is Édesanyám bánta meg. Ő egy oltást kapott, mert a lányom rábeszélte a kora miatt. Addig nyúzta, amíg el nem ment.

Nekem el sem mondta, véletlenül jöttem rá. Utána történt, hogy sajnos több barátunk is elhunyt hirtelen, az oltás után napján, másnap, hetekkel később. Hirtelen szívleállás, agyvérzés, trombózis, „elalvás", vagy egyszerűen csak meghaltak, minden ok nélkül. Édesanyám mondogatta, hogy érzi hogy ő is meg fog halni. Kétségbe volt esve, megbánta az oltást, de mivel nem volt egy ideig semmi panasza, próbáltam nyugtatni, hogy felejtse el az egészet, nem lesz semmi baja. Ő erős, túlélt egy világháborút és egy forradalmat, nem árthat neki semmi. De láttam rajta, hogy hiába beszélek, ő biztos volt benne, hogy meg fog halni. Minden függőben lévő ügyét elintézte arra az esetre, hogy ha távozna az élők sorából.


Aztán hirtelen megfázott, folyt az orra és lázas volt, amit levittünk, más tünete nem volt. 3 nappal később nagyon gyengének érezte magát és nem akart felkelni. Ekkor hívtuk ki a mentőket. Az oxigén szintje 38% volt, tünetek nélkül haldokolt. Nem fájt semmije, nem fulladt, tüdőgyulladása sem volt.

A kórházba sem értek be vele, leállt a keringése és eltávozott. A mentősök első kérdése az volt, hogy be lett-e oltva.

És a legszörnyűbb, hogy az utolsó napjait azzal a szörnyű tudattal élte, hogy már nincs sok ideje hátra, hogy itt kell hagynia bennünket. Nagyon szeretett élni, és nagyon félt a haláltól.

Már több mint egy év eltelt azóta, de a mai napig képtelen vagyok ezt felfogni, elfogadni. Hogy egy aktív, állandóan pörgő ember, aki életében kétszer volt influenzás és kórházba is csak szülni ment, így elmenjen.


Édesanyám sajnálatos távozása mellett a környezetemben azóta szó szerint hullanak az emberek, idősek, középkorúak, fiatalok. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy másfél év leforgása alatt ennyi halálozás történt körülöttem. És csak azt hallom, hogy a halál oka keringés leállás, hirtelen szívleállás, agyvérzés, trombózis, rapid rák.

A legutóbbi haláleset a szomszédban lakó ezermester, aki már az oltás napján nagyon rosszul lett, sokat panaszkodott, és néhány nap múlva hirtelen elaludt. A másik a volt osztálytársam, 47 éves volt, szintén „elaludt".

Az egyetlen közös dolog, hogy mindenki be lett oltva. Egyetlen oltatlan ismerősöm sem halt meg.

Arról nem beszélve, hogy hányan panaszkodnak, hogy az oltás óta mindeféle betegség előjött, rák, szív- és érrendszeri betegségek, idegrendszeri károsodások, el nem múló ekcéma, egyéb, nem diagnosztizálható betegségek. Most már meg is mondják az orvosok kerek-perec nekik, hogy ez az oltás mellékhatása, segíteni nem tudnak. Van olyan orvos, aki azt is őszintén megmondja nekik, hogy a betegek maguk vállalták be ezt a kísérleti oltást, annak minden következményével.

Persze, hogy megbánták ezek az emberek, de most már mit tudnak csinálni??? Alternatív gyógymódokkal próbálkoznak.


Két barátomnál diagnosztizáltak rákot, az egyik mell és nyirokcsomó daganat, kemóra jár a lány. A másik egy nagyon rövid idő alatt kialakult tüdőrák, 4 darab agyi áttéttel. Megmondták a srácnak az orvosok hogy ez végstádium, semmit sem tudnak tenni érte. Alig múlt 40 éves, szerető felesége van, gyerekei.


Kórházi nővér barátnőm mesélte, hogy teljesen kikészültek a dolgozók, mert őket kötelezték a munkájuk miatt, és az oltás óta mindenféle betegségeik vannak, az alternatív gyógyászathoz fordultak, mert a sima orvostudomány nem tud segíteni.


Hát így „dióhéjban" ennyi, nem igazán tudom feldolgozni ezt a sok halált, főleg Édesanyámét. :(

2023. febr. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
32%
Mi értelme ilyen egyértelmű kamu maszlagokat kitalálni? Azt gondoljátok, hogy mindenki olyan buta, mint ti és bárki elhiszi? Nőljetek már fel
2023. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
48%

Kik panaszkodnak az oltás után előjött betegségeikre?


[link]

Pont hogy a covid emeli meg JELENTŐSEN az esélyét még az amúgy egészséges fiataloknak is a súlyos, sőt, halálos kimenetelű szívproblémákra, akár évekkel a covid elkapása után is.

Basszon már ide valaki egy rendes, megbízható forrású kutatást arról, hogy az oltottak között ténylegesen többen betegednek meg bármiben is, mert az ilyen "hát a Facebookon egy ismerősöm ismerőse talált egy fórumot ahol emberek százai panaszkodtak, hogy mega-rákot kaptak a Pfizertől" nekem túl alaptalan konteó szagú.

2023. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
27%

Hagyjuk már a szép nagy kamu mesét, hogy hirtelen oltás után minden baja is lett az embereknek és mindenben is meghalnak.


Az emberek nagy része eddig is a felsorolt betegségek valamelyikében halt meg. Rák, szív és érrendszeri gondok mindig is velünk voltak. Főleg hogy a magyar ember ugye szeret egészségesen étkezni, sosem stresszel, sokat sportol.


Mehet a lepontozás, de a fene nagy oltás ellenesek pontosan azt csinálják mint a másik oldal. Bárkinek bármi baja van akkor arról a gonosz oltás tehet... ;)

2023. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
38%
az emberek mindig próbálnak okokat keresni hogy könnyebben elfogadjanak valamit. most Isten csapása volt, most a karma volt, most az oltás mellékhatása miatt volt... aztán ha nagyon rápörögsz a témára elkezded tudatosan keresni és ezeket meglátni mindenben, akik a rendőrautókért rajonganak sokkal jobban felfigyelnek rájuk a tömegben mint egy átlagember. szerintem még ha elkészülnének a hivatalos statisztikák és kiderülne hogy van is összefüggés valamiben, azt nem osztanák meg a nyilvánossággal
2023. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
59%
2023. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
27%
Mennyire kell butának és befolyásolhatónak lenni, hogy valaki ilyeneket elhiggyen, mint amit az utolsó linkelt :D
2023. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 xp ali ***** válasza:
82%
Ez nem olyan dolog, amit meg lehet gondolni. Megkaptad, benned van. Kiszedni nem lehet. Szal max megbánni lehet, de az sem segít.
2023. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
60%

Az oltottakban lehet azért egy kis dac, keserűség, hogy beadatták a kisérleti szérumot, ki tudja milyen mellékhatásokat kockáztatva, azért hallani ezt-azt. Nyilván, amit hallunk, ami kikerül, csak a jéghegy csúcsa, ha baj van az oltás körül, az úgyis halálos titok, úgyis elhallgatják, amedig csak lehet.

Az oltatlan tisztavérűek meg élik világukat, semmi bajuk, ha kovidosak lesznek, kifújják az orrukat. Mehetnek mindenhová, nem kell nekik se az oltási kártya.

Elhiszem, hogy ez frusztrációhoz vezet.

Amúgy egy nemkivánt mellékhatás, derültégből villámcsapásként érkezik, legalábbis, amit én hallottam. Olyan betegsegek, panaszok jönnek elő, azelőtt egészséges embereknél, amiknek nyomuk sem volt azelőtt.

2023. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
23%

“ Az oltatlan tisztavérűek meg élik világukat, semmi bajuk, ha kovidosak lesznek, kifújják az orrukat. ”


Ezzel csak az a bibi, hogy az oltásnak ritkán van mellékhatása, általában csak a gyk-s lúzerek találják ki, addig a covidnak kivétel nélkül van :)


Elhiszem, hogy ez benned frusztrációt okoz. Én is ideges lennék, ha butább lennék, mint az átlag

2023. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!