Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak hány százaléka...

Az oltottak hány százaléka gondolta meg magát az idők folyamán?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet azoknak a száma, akik ugyan beadatták a covid vakcinát, de azóta rájöttek, mekkora átverés volt mindenestül ez az egész pandémia, és a következőnek már nem fognak bedőlni, és nem fognak vakcináztatni?

2023. febr. 16. 16:44
 61/97 anonim ***** válasza:
41%

#60! Nem Mucika, egy percig se gondolom, hogy csatolnátok. Egyrészt, mert nehéz lenne olyat csatolni, ami nem létezik, másrészt ahhoz olvasni is kéne tudnod, nem csak a köztévét bámulni 😉

#59

2023. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
29%
Elhiszem, hogy neked ez a hobbid, de ne magadból indulj ki :) gondolom magyar cikkeket sem tud értelmezni, angolról meg még nem is hallottál, azért tagadod a nyilvánvalót :) juj de égő vagy
2023. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
41%

#62! Ja, magamból, meg mindenki másból, aki volt már covidos oltottan, vagy oltatlanul.

De majd jobban figyelek, hogy Anonim Mucikából induljak, aki a gyakorin osztja az észt a semmiről a 3 zöld pöttyével😂

Nem, nem, semmit nem tudok értelmezni, csak véletlenül tanítok szövegértést. A Blahán adtak hozzá egy diplomát, mert túl sok volt készleten. Természetesen nyelveket se beszélek 😉

#61

2023. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
24%
Ez nyilvánvaló, mert akkor a 4 zöld pöttyöddel már átkullogtál volna a google scholarra és utána olvastál volna a témának ahelyett, hogy égetnéd magad :) véletlenül se nézz utána a tényeknek mucika, ostobaságokat beszélni még mindig egyszerűbb :)
2023. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
11%

Engem csak az érdekel, hogy aki a COVID-oltásokat ellenzi, az eleve nem bízik a tudományban és eleve úgy gondolja (tehát az élet több területén is), hogy tömegesen átvernek minket a szakemberek?

Orvoshoz se megy, gyógyszert se szed?

2023. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
27%
Nincs mivel gondolkodniuk, az általános sulis biosz anyaguk is hiányzik, így aztán nehéz képet alkotni a világról, így elhiszik azt, amit a tv-ben mondanak nekik, gagyi honlapokon olvasnak. Még az sem tűnik fel nekik, hogy a többi hasonszőrű oltásellenes is buta, 2 értelmes mondatot nem tud kinyögni, ellenben azzal, aki ért hozzá és egyetemet végzett. Azt gondolják, hogy minket lefizettek ezért, hogy ezt mondjuk:) bee
2023. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
36%

#64! Valószínűleg többet olvastam a témában, mint te, amikor rohadtul ráértem, mert az elmeháborodottak elvették a munkám és a szórakozásom is. Szerencsére azóta jobb dolgom is van annál, hogy hülyeségeket olvasgassak.

Kettőnk között az a különbség, hogy én tényeket írtam, te meg a nagy semmit. Milyen egyetemet kell ahhoz végezni, hogy az ember oldalakon keresztül írjon a semmiről?😂 A vitakultúrád kimerül abban, hogy "az oltatlanok hülyék, én meg okos vagyok." Ehhez sok ész kell 🤣

#63

2023. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
25%

65-ös,nem, aki a kovid oltásokat ellenzi, annak semmi baja sincs a tudománnyal, se a többi oltással úgy általában.

Csak éppen a kovid oltásnak nem sok köze van a jó értelemben vett tudományhoz.

Ezt az usában már bírósági ítéletek is kezdik kimondani. A pfizer vezér nem válaszol az újságírók kérdéseire, inkább elszalad. Vállalatok vesztenek pereket munkavállalókkal szemben, akiket azért rúgtak ki, mert nem vették fel az oltást.

2023. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
21%

67


Neked nincs olyan szórakozásod, amit a parkban, az erdőben vagy másokhoz átmenve vagy otthon egyedül lehet csinálni?


Ez aztán az értelmi szint!


Nem csoda, hogy tagadod a tudományt.

Gondolom azt se bántad volna, ha nincs lockdown és meghalsz.

2023. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
0%

#69! Hé, te átmentél másokhoz?😮 Most lebuktál! Nem figyeltél? A tévé is megmondta, hogy max.kültéren találkozzunk! Még a családi karácsonyi/húsvéti összejöveteleket is hanyagoljuk, vagy legalább előzze meg teszt. Én legalább nem vagyok ilyen felelőtlen 😂

Hááát, nem sok, a köztévé bámulásánál kicsit érdekesebb hobbijaim vannak. Például sportolok.(Nem, az nem az, amikor otthon ugrálsz a Rubint Réka DVD-re😉)

"Gondolom azt se bántad volna, ha nincs lockdown és meghalsz." Dehát szerintetek így is meghaltam. Az oltatlanok mindmeghalnak, nem? Mint írtam, voltam covidos. Ezek szerint, ha nincs lockdown, akkor covidosabb leszek, vagy jobban meghalok?🤔 A logikád brilliáns, mint mindig😘

#67

2023. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!