Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
30%

Én 37 vagyok, és 25 éves koromban született meg az első gyermekem.

Hányinger a mai fiatalság, hogy a világ legszebb dolgára így okádnak mindenfélét, mintha kolerás vagy leprás lenne akinek gyermeke van amikor eljön az ideje! :’(

2023. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 Hans Pötterman ***** válasza:
13%
#11 én is le vagyok hidalva ezeken a kommenteken...
2023. márc. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
10%
Ezek mind trollok.
2023. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
81%
Nem, részemről nem vagyok troll, valóban iszonyodom a terhességtől, szüléstől és a neveléstől. Nem mindenkinek ezek jelentik a világ legszebb dolgát, nem mindenki akar gyerekekkel foglalkozni, nem mindenki szereti őket.
2023. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
91%

33 vagyok és nekem sincs.

Nem is akarok.

Az ok nagyon egyszerű. Nem érzem azt még egy kicsit sem, hogy nekem erre kellene áldoznom az időmet, pénzemet, egészségemet, hogy gyereket neveljek.

Ha én 10ig aludni akarok akkor 10ig aludni is fogok.

Ha jön egy spontán ötlet egy utazásra akkor nem kell senkihez hozzáigazítani a terveimet.


Szuper dolog ha valakinek vannak gyerekei mert mindíg erre vágyott és így teljes az élete.

El kell viszont azt is fogadni, hogy vannak ( egyre többen) akik nem vágynak gyerekre.

2023. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mar nemnagyon ernek ra az emberek ilyesmire meg inkabb elik az eletuk
2023. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim válasza:
91%

a cigányok szülnek a pénz miatt. a nem cigányok is az miatt. gyes, gyed és a csok miatt. ezért undorító. 4 gyerek utan adó mentesség és már bevezették h a 30 alattiak is kedvezményeket kapjanak.

ezek miatt undirító ha valaki többet szül. ebben az országban. ugyis pocsék lesz a gyerekek élete.


nem is tudom...mostanság hány gyerek is akart öngyilkos lenni, mert bántalmazták az osztálytársai és a h#lyevszülei sem iratták át másik iskolába? hány részeg szülő teszi tönkre a gyerekei életét?

hány anya öli meg az épp megszületett gyerekét?


ez nem mind undorító???

ennél több undorító dolig van.



túl sok a szülőgép.

2023. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
92%

4 gyerek után meg megy a sírás, hogy fáradtak meg nem érnek rá soha semmire.

Aki ezt az életet választja az meg is érdemli.

Plusz ugye itt van ez.a 3+ gyerek után minden adómentesség meg kedvezmény meg örök élet.

Közben meg csodálkoznak, hogy nincs pénz a nyugdíjrendszer fenttartására.

2023. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim válasza:
64%
bizony.
2023. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, és nem is szeretnénk a férjemmel gyereket. Szuperül megvagyunk, imádjuk a hobbijainkat, a szabadidőt azzal töltjük amivel akarjuk, imádunk szombaton és vasárnap sokáig aludni. Szeretjük, hogy van elegendő pénzünk, és nem kell nélkülöznünk vagy lemondanunk dolgokról.

29N

2023. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!