Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
100%

58nak: “ezek az anyukák/ apukák lehet éppen mélyponton vannak”


-aminek az oka a gyerek

-én nem szeretnék mélyponton lenni, köszi


59nek: nem mondták ezt, de nem is vagyunk egyformák. Ami a szüleimnek jó, nem biztos hogy nekem is az. Másrészt meg erről is írtam korábban, hogy mikor már ott a gyerek, akkor elég pszichopatának kell lenni ahhoz, hogy ne szeresd, vagy ne törődj bele, hogy van. Szóval társadalmi elvárás is valahol, hogy örülni kell a gyereknek -ha már így alakult- akkor is nem olyan élvezetes a dolog.

2023. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, oké, ezzel nem fogok és nem is akarok vitát gerjeszteni.

Én csak azon vagyok kiakadva, hogy akik nem szeretnének gyereket/gyerekmentesek, azt hiszik mindenkinek szar élete van, akinek gyerekei vannak, meg azok csak elcseszik az életüket, és az már biztos hazudik aki őszintén elmondja hogy neki minden nehézség ellenére megéri a gyereknevelés, és imádja a gyerekeit, boldogok velük.

Látod, itt írtak olyat is, hogy amelyik szülő tényleg boldog, az csak képmutatás..

2023. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
75%

Alapból vannak családanya típusok, akik az anyaságnak szentelik az életüket, és egyáltalán nem mindenki szenvedésnek, nyűgnek éli meg az anyaságot.

De hát igazad van, nem vagyunk egyformák, miért is lennénk? :D

2023. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem szimpatikus többek között, de talán a legjobban az egészben, mikor a nő megszűnik egyén lenni, hanem kizárólag anya. Minden idejét a gyereknek áldozza, a gyerekért él, és nem tölt időt nélküle. Van, hogy anyuka lesz szaparációs szorongásos, nem is a gyerek, ha külön vannak egymástól. Ezt nagyon nem tartom egészségesnek. Mikor a profilképe is a gyerek, és nincs már Gizi, csak "Anya"... Meg mikor a férjükkel/párjukkal egymást közt is apa/anya szólítást használják.
2023. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
20%
Egy csomó családanyát ismertem már meg életem során. Pl. munkahelyen. Egyikük sem volt zsíros hajú, büdös, elhanyagolt. Nem tudom hol élnek az olyanok, akik ilyeneket írnak róluk.
2023. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
75%
Az előttem lévő válaszoló miért lett lepontozva?
2023. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem írt olyat, hogy büdösek. Saját bevallásuk szerint mondták el magukról a kisgyerekes anyák, hogy mennyire nincs idejük alapvető tisztálkodásra sem a csecsemő mellett.


És igen, aláírom, hogy van akit a gyermeke tesz boldoggá. Teljesen rendben van ez így, és semmi probléma nincs ezzel. De mindennek van árnyoldala. Itt ugye az is kérdés volt, hogy aki nem vállal, miért nem vállal. Leírtuk többen az okokat, és egyből jöttek azzal, hogy “hát de ez nem mindenkinél van így”. Én nem kockáztatok, nem próbálom ki, hogy a szerencsésebb szülők közé tartoznék-e és egy jóalvó kisbabát fogok-e ki, mert a gyereket nem lehet visszaadni ha mégsem olyan mint gondoltuk. Ezért felelőségteljesnek tartom ha nem is vállalok gyereket. De nem tudom sajnálni azokat, akik vállaltak és rossz nekik.

2023. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
76%

32 F vagyok nincs szerencsére,nem is akartam soha gyereket,

Szerencsére a 28 éves barátnőm is ugyanezen a véleményen van,ő neki sincs,és nem is akart soha gyereket.


Én elhiszem,hogy ez biztos a világ legjobb dolga,de inkább a párommal mi ezt kihagyjuk.

2023. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
12%
68. Azért ha terhes lenne a barátnőd, biztos nem menne abortuszra.
2023. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
85%

Miért vagy ebben olyan biztos? Ismered?

Én ha terhes lennék tuti elvetetném, akármikor. Másoknak is ezt tanácsolom plusz megkérdezem amikor bejelentik a terhességet, hogy “uhh, te szegény és már késő lenne elvetetni?” 🥹


29N

2023. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!