Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
100%
33N vagyok, és én sem tartanám meg, bármennyire jó kapcsolatban is vagyok benne. Nincs az a szerelem, pénz, vagy bármi, amiért a nyugalmamat adnám.
2023. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
85%
90%ban a butuska, egyszerűbb, alul iskolázottabbaknak van gyereke Mon ebben a korban
2023. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
17%

#72 nah persze...

Menjél már a baromságaiddal..

2023. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
69%

72es nagyon jól írja!

Befejezed az egyetemet, elhelyezkedsz, stabil állásod van kb 30 éves korodra lehet olyan anyagi háttered és olyan stabil munkahelyed (ha 1 helyen maradtál addig) ahova biztosan visszamehetsz gyesről.


A legtöbben azért mennek szülni korábban, mert nem akarnak elmenni dolgozni. Aztán jön a többi puja egymás után. Végül 10 év után elkezd kapkodni meg el akar helyezkedni, dehát fura lesz mikor 38 évesen megkérdezik hogy az elmúlt 10 évben mit csinált? Nem jelölt meg előző munkahelyet…? És a válasz: szültem🤣🤣🤣🤣🤣 kb pofán röhögném az ilyeneket…. Azért ebbe is bele kell gondolni. És sok helyen fel se veszik a gyesről visszaeső anyukàt, aki 8kor nem ér be mert oviba kell vinni Ágikát, 16kor lelép mert Ágikáért kell menni. Ezt is abba a két hétbe míg nincs táppénzen mert beteg a gyerek. 20% ha lenne olyan hülye hogy felvesz valakit aki gyesről jön vissza. Plusz felmerül a kérdés hogy miért nem oda megy vissza dolgozni ahonnan elmegy szülni? Jó kérdés nem? Azért mert vagy nem volt előző hely, vagy azért mert onnan “belemenekült “ a szülésbe mert könnyebb az, mint dolgozni.

2023. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
27%
#74, jah, és szerinted akkor az összes anyuka munkanélküli? Akkor miért van annyi diplomás szülő, akik mindent meg tudnak adni a gyerekeiknek?
2023. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 Hans Pötterman ***** válasza:
23%
#75 na ezaz!! Nálad a pont! Másrészt, szerintem köpjék fel és álljék alá az olyan férfi aki úgy csinál fel nőt,hogy az ne engedhesse meg magának hogy otthon legyen amíg kicsiny a gyermek!
2023. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
100%

75 -nek:

azok a diplomás szülők 50+ osak, nem 22+osak

2023. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
85%

A mi környezetünkben nem igazán van a 27-28 éveseknek gyerekük (nyilván vannak azért, akiknek igen, de ők vannak kevesebben), sőt sokaknak 30 fölött sem.

Nem rég voltunk pl osztálytalálkozón, a 90%-nak nincs gyereke, sőt sokan nem is akarnak. Nincs ebben semmi meglepő már manapság, egyre többen vállalják fel, hogy ők bizony nem akarnak. Mi is tisztáztuk ezt a kérdéskört (mára már) férjemmel már a kapcsolat elején, hogy ne húzzuk feleslegesen egymás idejét, mert én kiskorom óta tudom, hogy az életben nem fogok szülni. Engem személy szerint rettenetesen idegesítenek egy idő után a gyerekek, nem tehetek róla, de nem bírom elviselni a hisztit, a bömbölést, a visítozást, egyszerűen nincs/nem lenne hozzá türelmem. Egyetlen porcikám sem vágyik a hónapokig vagy inkább évekig tartó éjszakázásra, kialvatlanságra, stresszre, hisztire, sírásra, szaros pelenkákra stb. Szeretjük a nyugodt, kötetlen, boldog életünket, semmi pénzért nem vágnám ezt haza és forgatnám fel fenekestül egy gyerek miatt, plusz a terhesség-szüléstől a hideg futkos a hátamon, nem tenném ki a testemet egy ilyen kegyetlen fájdalmas tortúrának, ami csomó szövődménnyel, maradandó egészségkárosodással járhat. Arról nem beszélve milyen irdatlan mennyiségű pénzt emészt fel egy gyerek.. Mi ezt inkább félretesszük, illetve a hobbijainkra, magunkra, a közös életünkre, utazásokra stb-re költjük. Abszolút hidegen hagy, hogy ki vállal és ki nem gyereket, úgy gondolom ez mindenkinek a magánügye. Van, akinek ez ad értelmet az életének és így boldog, van aki meg maga a pokol lenne a gyerekesdi. Nincs ezzel gond, csak tartsuk tiszteletben a másik döntését. Mi a mai napig sokszor megkapjuk, hogy na mikor lesz már gyerek, aztán a csodálkozó és sokszor kéretlen, bunkó megjegyzéseket, mikor közöljük, hogy soha. Bár az ilyeneket elhajtjuk és/vagy többet nem foglalkozunk velük semmilyen szinten, aztán probléma megoldva, de sokan sajnos mai napig nem képesek tisztelni a másik magánéletét és elfogadni, ha másképp akarnak élni, mint ők.

2023. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
17%

#78, igazad van, ezekkel jár az anyaság.

Viszont aki igazán szeretné élvezni az anyaságot, annak megéri, a jót is megtalálja benne.

2023. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
100%
Az anyaságot az tudja bármilyen minőségben is élvezni, aki úgy egyáltalán anya akar lenni, aki vágyik rá. Ő neki nyilván megéri minden nehézség ellenére is a gyerekvállalás. Akinek egyetlen porcikája sem vágyik rá és tudatosan nem akar, az értelemszerűen élvezni sem akarja és nem is érné meg, mert számára a negatív velejárók sokkal erősebbek, mint a pozitívak.
2023. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!