Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy akik család/gyerek pártiak, azok miért vannak tövig lepontozva?
2023. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontozok le senkit, mindenkinek szive joga eldönteni mit szeretne.


Hogy miért írtam hogy slamposak az anyukák? Nem mindegyik, de a többségük (ez az én véleményem). se tegyük fel, hogy mindegyik anyuka teljesen testi- lelki egyensúlyban él, mindig ki tudja magát pihenni, nem fáradt, jut ideje hajat mosni, foglalkozni magával, pedikűröshöz, kozmetikushoz menni.

De akkor miért olvasom lépten nyomon azt, hogy zsíros a hajuk, 5 perc zuhany vagy wc-zés nekik az énidő.. lehet más országokban másképp van, de ez Magyarország, itt nem annyira idilli a gyereknevelés, mint a filmekben.

Múltkor olvastam, hogy egy kismama aki még szoptat érdeklődött, hogy vehet-e igénybe hyaluronos arckezelést ezidő alatt. Úristen, hogy mit kapott a többi anyukától! Hogy mit képzel hogy magával akar foglalkozni??? Miért ilyen fontos ez, hogy nem várja ki a szoptatás végét, és hogy mennyire irigylik hogy ilyen problémái vannak, mikor mások olyanokat meséltek, hogy kb 10percig van rajtuk tiszta felső mert a gyerek folyamatosan lehányja, és meglepődött az egyik ismerős mikor látta, hogy jé, ma nincs lehányva a felsőd? 😀

Sajnos amíg ez a felfogás, hogy az anya csak a gyerekének kell éljen, rá kell áldoznia az életét, fiatalságát, energiáját, addig slamposak is maradnak a szememben. Tisztelet a kivételnek akik megengedhetik maguknak a babysittert stb, szóval van kivétel. De aki azt írja hogy élete párja mennyire kedves és neki van ideje mert igenis be tudja osztani az idejét hogy mindenkire jusson, az gondoljon bele, hogy a párjának a férfinek mennyire van hangulata a gyerekkel foglalkozni 8 -12 óra munka után. Képmutatás ez, semmi más.. a külvilágnak lehet hazudni de önmagunkat nem lehet becsapni.

2023. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
5%

#43, egyáltalán nem, főleg ha valakinek diplomája is van.

Amúgy meg egy csomó 3 gyerekes ismerősöm azt mondta, 3 gyerek egyáltalán nem nehezebb mint eggyel, mivel ha a legidősebb gyereknek vesznek a szülők egy drágább cuccot, azt valószínűleg a többi gyerek is tudja használni.

2023. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
100%
53, jah, csak 3x annyi zsivaly, ha már a pénz ennyire nem probléma
2023. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom azokat az embereket akik ennyire nem jönnek ki más embertársaikkal, hogy létre kell hozniuk egy új egyedet, hogy legyen akivel megértetik magukat."


Én inkább azokat a gyerekeket sajnálom, akinek ilyen szülei vannak.

Nem egy ilyet ismerek, szülőknek egy barátjuk sincs, folyton a gyerekek nyakára járnak, hívogatják telefonon, naponta.

2023. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
100%

#44


Jaja, okos ember más kárán tanul, hülye a sajátján.


Még olvasni is szörnyű ezeket a fórumokat, ahol a szülők panaszkodnak, nem megélni.

2023. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
100%

#45


Rabszolgatartó társadalomba tök mindegy.

Nyugdíj?Holnap hoznak egy törvényt, és nézhetsz, mint a moziban.

Azért mennek el sz-rért húgyért dolgozni az emberek, mert a nyugdíjra alapoznak.

Sokkal jobb lenne az öngondoskodás.

Nyilván a multiknak, politikusoknak ez nem érdeke, nekik ez jó, ami van.

2023. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
0%

44-es, persze hogy ilyeneket olvasol, hisz te nem gyerekpárti vagy, így olyanokat olvasol, amiket szeretnél, a negatív oldalát.

Érdekes, hogy ha nekem fel is dob ilyen válaszokat vagy kérdéseket az oldal, még eddig mindegyiknél olvastam a végén, hogy "de attól függetlenül imádom, a mindenem."

Úgyhogy ezek az anyukák/apukák lehet hogy csak éppen a mélyponton vannak, de bíznak benne, hogy lesz jobb is. Nem azt jelenti, hogy utálják a gyerekeiket, hanem mostanság már nem szégyen az árnyoldaláról és a nehézségeiről beszélni a gyereknevelésnek.

2023. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy itt olvasva ezeket a gyerekvállalás ellen író embereket, a ti szüleitek is azt mondták, hogy minek születtetek meg?
2023. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
0%

Vagy hogy nem éri meg?

59-es voltam

2023. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!