Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
100%
28, sosem szerettem a nagy családi ünnepeket. Majd ünneplek a párommal meg az állatkáinkkal. Aztán az sem biztosíték, hogy egyáltalán túlélem a szüleimet. Na meg ott vannak a korunkbeli szintén gyerekmentes barátaink, majd velük járunk össze. Nem vágyunk gyerekekkel ünnepelni.
2023. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
13%
A barátok, párunk egyáltalán nem ugyanaz, mint a család.
2023. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom itthon "a mi kis kétfős családunk"

Miért ne lehetne családnak értelmezni azt is, amikor egy kettő emberből álló háztartásban megvan a szerető otthon, egymás iránt érzett szeretet, bizalom?

Nem ettől a család a család?


Vagy nektek csak akkor az, ha van legalább három gyerek??

2023. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
66%

#30, 27-es voltam.

Hát én egyetemre tervezek majd menni, de legalább 2 gyereket biztos hogy szeretnék, mivel imádom a kicsiket. :)

2023. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
12%

A barátok nem lesznek melletted a bajban, míg a családra mindig

számíthatsz.

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
100%

#35


Hahahahahahahahahaha, nekem pont fordítva van erről stabil véleményem, illetve tapasztalatom. :D

2023. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
100%
35, ez ordas nagy általánosítás és amúgy sem igaz. Nekem pont, hogy a barátaim voltak ott, mikor mélyen voltam, a testvérem meg kb komolyan sem vett. Vannak barátságok, melyek többet érnek a családnál.
2023. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
80%

Attól még van családom, hogy nincs gyerekem.

Vannak testvéreim, vannak unokatestvéreim.

Ha meg nagyon unatkozok majd szórakozok a slampos anyukák férjeivel, akiknek elegük van az otthoni állapotokból………

2023. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
83%

Meg aki azt írta hogy kivel fogja tölteni az ünnepeket akinek nincs gyereke az arra enged következtetni, hogy azért vállal gyereket, hogy ne kelljen egyedül lennie öregkorára. Nem mintha számítana, mert nagyon sok idős ember kerül öregotthonba, mert a hálás gyermeke/ unokája igényt tart a házára.

Sajnálom azokat az embereket akik ennyire nem jönnek ki más embertársaikkal, hogy létre kell hozniuk egy új egyedet, hogy legyen akivel megértetik magukat.

Részemről (ha már vármegye is van ugye) akkor még egy társalkodónő is olcsóbb lenne mellém idős koromban, mint a gyerekkel szenvedni egész életemben.

2023. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
100%
39,. Egyet értek. Meg amúgy sincs igénye mindenkinek (nagy) társaságra. Én nem szeretem a zajt, sok embert (2nél több) magam körül, sokkal jobban elvagyok egyedül. Inkább a házam csinosítgatásába teszem azt a pénzt, amit gyerekre költenék, hogy értékálló legyen, hogy majd eladjam, és abból vonuljak otthonba öregkoromra (ha kell, és megérem). Az sem biztosíték, hogy az ember megéri az öregkort, vagy, szülsége lesz ellátásra. Ha szüksége is lenne, se a gyerekétől várja el.
2023. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!