Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesek többségének, már...

27-28 évesek többségének, már van gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
96%

Én nem ítélek el senkit azért, mert akar/nem akar gyereket.

Viszont azt nem értem, hogy aki szült, és "annyira akarta", az miért bánja meg vagy utálja az egészet?

Gondolom tudta, mivel jár.

2023. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
27%
Önismerethiányos is van bőven ezen a Földön, én úgy vélem.
2023. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
100%

Na ki is bújt a szög a zsákból (81), pont erről beszélek. Felfoghatatlan, hogy némelyek miért éreznek folytonos késztetést arra, hogy mások méhében és életében turkáljanak és az abszolút MAGÁNÉLETI döntéseik fölött ítélkezzenek, ráadásul mindezt tahó stílusban, mert a kulturált véleménynyilvánítás ugye már nehezen megy. Remélem tudod, hogy ezzel kizárólag magadat minősíted.

Anyámék döntésének nem mellesleg a legkevesebb köze nincsen az én döntésemhez, gondolom erre egyedül nehéz lett volna rájönni. Az az ŐK döntésük és életük volt, ez meg az enyém, amit úgy élek, ahogy nekem megfelel és véletlenül sem úgy, ahogy azt elvárná tőlem holmi idegen.

2023. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
78%
#81 Tehát kvázi idegen emberek halálát kívánod, amiért azok nem a te elképzelésed és értékrended szerint élik az életüket? Gratulálok, a te édesanyád mindenesetre biztos nagyon büszke rád, amiért ilyen ügyesen és kulturáltan ki tudod fejteni a véleményed és amiért képes vagy tiszteletben tartani mások véleményét. Ja, nem.
2023. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
93%
Hú most valamiről lemaradtam, miről beszél mindenki? 81-es nem is írt semmi ilyesmit, hogy mások halálát kívánja. Mivanitt 😀 annyit írt, hogy van aki megbánja, hogy szült. Sajnos van aki megbánja, és nem kér szakembertől segítséget, és megöli a saját csecsemőjét. Pedig ha nem lenne ez a téma tabu és nem úgy lenne az anyaság reklámozva hogy milyen szuper, akkor az árnyoldalával is mindenki tisztában lenne, és az ilyen gondokkal küzdő anyák tudnák hogy nem is olyan ritka amit átélnek, ide értve a depressziót és azt hogy visszacsinálnàk legszívesebben az egészet…
2023. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván törölték közben a szóbanforgó kommentet, ami valami olyasmi volt, hogy "Bárcsak anyátok is így gondolkodott volna, barmok"...
2023. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor lemaradtam 😀 Nos ha ilyet írt akkor létesítsen szexuális kapcsolatot a legközelebbi nőnemű felmenőjével.
2023. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő a 80-as volt, de törölve lett a hozzászólása.

81-es voltam.

#85, igen, egyetértek, és ráadásul ha jobban hangoztatnák az anyaság árnyoldalát is, (mivel azokra kell jobban felkészülni, a jó dolgokat csak megtalálni) akkor nem lenne ennyi anya, aki megbánta hogy szült, vagy nem mondanák ennyien, hogy nem való nekik mégsem gyerek.

2023. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és nem is lesz, mondjuk már bőven több vagyok ennél amúgy is.
2023. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a túlnépesedés amúgyis rossz a Földnek, de az a gáz, hogy ez inkább Afrikában jellemző, ahol tonnaszámra szülik a gyerekeket és utána éhenhalnak.

Na az ilyeneknek nem lenne szabad szaporodni, csak sajnos nem tudják, mi az hogy védekezni.

2023. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!