Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet családom, gyermekem...

Hogy lehet családom, gyermekem, ha rettenetesen félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Napi szinten olvasom, hogy a férje megölte/bántalmazta stb. a feleségét/barátnőjét/élettársát/exét stb. ... nem is sorolom!


Már-már paranoid módon pl. ül velem szemben egy férfi a buszon és azon gondolkodom, hogy vajon elmebeteg-e, vajon tett-e ilyet (esetleg nem derült ki) vagy készül-e tenni ilyet, talán még most maga sem tudja, de elborul az agya és fog.


Ha ismerkedem, tehát a közelemben van egy férfi, akkor ez hatványozottan igaz.

Párkapcsolat esetén, én nem az esküvőt tervezgetem, hanem hogy milyen önvédelmi eszközöket kell majd elrejtenem a lakásban, és hova.



Nem volt (lekopogom) ilyesmiben tapasztalatom, sem apum, sem senki nem bántott. (De mindig nagyon féltem!)


2023. júl. 6. 22:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
66%

A maradék 3 millió férjről,élettársról,szeretőről aki reggel kávéval kelti vagy vacsorára viszi,boldoggá teszi a párját persze nem ír a sajtó....

Pedig lehet ha ilyeneket olvasnál nem szivatnád magad a fóbiáddal.

2023. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ha valaha boldog kapcsoaltot szeretnél akkor vagy szakember segítsége kell vagy amgadopn kell erőt venned.
2023. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
40%
#23 Szerintem ennek a 3 millió férjnek, élettársnak, szeretőnek először léteznie kellene.
2023. júl. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

A megoldás az lehetne még, hogy legyél egy harcos, aki játsza az igazságosztü szerepet:

"Minden férfi rossz, akkor én móresre tanítom őket":).

(Miss Kick-boxer)

2023. júl. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

#23 Szerintem ez a 3 millió erős túlzás.

Maximum a magyar férjek 0.001%, de lehet még akkor is sokat mondtam!



Érdekes, én úgy gondolom, hogy ha minden elkövetett bűncselekményt, családon belüli erőszakot nyilvánosságra hozna a média (ez természetesen csak ideológia, hiszen a nagyrészük eltitkolva van - ezt mindenki tudja) Ti is fóbiásak lennétek!

2023. júl. 7. 09:37
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

amgadopn 😂

ez jól sikerült félregépelés volt, mint egy filmcím

2023. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
igazságosztü is jó
2023. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
#29 Ez egy kosztüs igazságosztüs film lehet. :]
2023. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát aki ilyen minta értékű ember az valószínű tényleg 0,01%. De attól hogy nem tökéletes, még nem lesz bántalmazó.

A megfelelőséget meg ne abban mérjük már hogy vacsorázni viszi a feleségét vagy ágyba hozza a kávét mert attól még lehet állatira abuzív valaki.

Kérdező szerintem fordulj pszichológushoz mert valóban létező veszély az amitől félsz viszont a mértéke már meghaladja a normális szintet és képtelenné tesz a boldogságra. Nem kötelező megházasodni, gyereket vállalni de ezen a szinten már a az emberi kapcsolataidat, mentális jólétedet veszélyezteti a félelmed.

2023. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem a nyelvtantanárnők unatkoznak a nyári szünetben ha épp az elgépelésekre vadásznak már a neten is. :D
2023. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!